MMA PLBoksMistrz świata stawia warunek: Nie zamierzam bić się z pięściarzami, którzy nie przyjęli szczepionki!

Mistrz świata stawia warunek: Nie zamierzam bić się z pięściarzami, którzy nie przyjęli szczepionki!

Jermall Charlo (31-0, 22 KO) przesadził? Mistrz świata WBC wagi średniej stawia warunki! Amerykanin deklaruje, że nie będzie bił się z pięściarzami, którzy nie przyjęli szczepionki przeciw COVID-19. Po tych słowach w internecie powstała burza i wielka dyskusja.

30-latek swój pierwszy znaczący tytuł zdobył we wrześniu 2015 roku. W Mashantucket w trzeciej odsłonie zastopował Corneliusa Bundrage sięgając po pas mistrza świata federacji IBF w wadze junior średniej

Charlo po trzeciej obronie tytułu postanowił, że przechodzi do kategorii średniej. Już w drugim pojedynku w nowej wadze zyskał wakujący pas tymczasowego mistrza świata organizacji WBC. W tym starciu szybko, bo w drugiej odsłonie znokautował Hugo Centeno Jr.

Mistrz świata stawia warunki!

Jermall Charlo (31-0, 22 KO) stawia warunki! Mistrz świata WBC wagi średniej gwarantuje, że nie będzie walczył z pięściarzami, którzy nie przyjęli szczepionki przeciw COVID-19.

Nie zamierzam walczyć z nikim poniżej 25 roku życia oraz pięściarzami, którzy nie przyjęli szczepionki. Mogę przejść do wagi super średniej i walczyć z Davidem Benavidezem. Ale tak naprawdę to dzieciak, mógłby być moim synem.

30-latek w poprzednim roku stoczył zaledwie jeden pojedynek. Jermall we wrześniu po dwunastu rundach jednogłośną decyzją sędziów pokonał Sergiy’a Derevyanchenko z Ukrainy.

Przypomnijmy, że w świecie boksu mamy dwóch braci Charlo. Mowa o Jermell Charlo, który jest mistrzem świata WBC, WBA oraz IBF lecz w kategorii junior średniej. Jermell nie ma nieskazitelnego rekordu jak brat. Pierwszej zawodowej przegranej doznał w 2018 roku. Niespodziewanie przegrał wtedy na punkty z Tony Harrisonem.

Aktualnie Jermell Charlo może pochwalić się passą trzech zwycięstw z rzędu.W nim jest udany rewanż z wspomnianym Tony Harrisonem, którego zastopował w 11 rundzie.

Zobacz także:

Jest nagranie z zatrzymania ”Tysona”! Widzieliście?

CBŚP opublikowało nagranie z zatrzymania między innymi Krystiana K. ps. “Tyson”, który był finalistą turnieju walk na gołe pięści – GROMDA.

Jurkowski-Kołecki jest face to face! Dojdzie do tej walki?

Jurkowski jest jednym z prowadzących Koloseum, a Szymon Kołecki był wczoraj jednym z gości. Obaj zawodnicy ponownie poruszyli kwestię potencjalnej walki w klatce KSW.