MMA PLZapasyMistrz Polski w zapasach aresztowany! Znów zaatakował policjanta!

Mistrz Polski w zapasach aresztowany! Znów zaatakował policjanta!

Erwin I. znów ma kłopoty! Mistrz Polski w zapasach ponownie został zatrzymany za pobicie policjanta. Były zawodnik Śląska Wrocław rzucił się na jednego z zielonogórskich funkcjonariuszy.

Zapasnik

Warto zaznaczyć, że wychowanek Agrosu Żary w 2017 roku został aresztowany za pobicie… 12 policjantów! Zaczęło się od zgłoszenie o rodzinnej awanturze. Funkcjonariusze zapukali do drzwi, w środku było dwóch kłócących się braci (jednym z nich był zapaśnik) oraz konkubina z dziećmi. Poproszono o okazanie dokumentów, zapaśnik postanowił wejść w mocną wymianę słowną, a za moment zaczęła się istna awantura!

Erwin I. jednemu z policjantów złamał nos, a drugiego mocno poturbował. Po chwili złapał palkę i zaczął obu okładać. W tej sytuacji wezwano pięć kolejnych patroli – dziesięciu policjantów. Medalista mistrzostw kraju tym razem był już przed blokiem. Policjanci próbowali go obezwładnić gazem. Erwin I. wpadł w szał i zaczął bić każdego po kolei. Jeden z świadków sytuacji był w szoku i w gazecie lokalnej określił zapaśnika ”Rambo z Lubska”.

Kolejne problemy zapaśnika!

Erwin I. wpakował się w kolejne kłopoty! Utalentowany zapaśnik zaatakował policjanta. Do sytuacji doszło we wtorek na jednej z ulic w Zielonej Górze. Jak donosi portal poscigi.pl.- zapaśnika musiało obezwładnić parę osób.

25-latek miał nie zapłacić za paliwo na stacji benzynowej. Następnie uciekł i uderzył w szlaban prowadząc samochód marki alfa – powodując wypadek drogowy.

Na miejsce dotarła policja oraz karetka pogotowia ratunkowego. Erwin I. wpadł ponownie w szał i według świadków próbował jednego z funkcjonariuszy wepchnąć pod nadjeżdżające auto. Ostatecznie wychowanek Agrosu Żary został obezwładniony i skuty w kajdanki. Erwin I. odpowie choćby za naruszenie nietykalności policjanta.

Odmówił badania alkomatem. Została mu pobrana krew do badań pod kątem alkoholu oraz narkotyków. Został umieszczony w policyjnej celi – poinformowała rzeczniczka zielonogórskiej policji.

Zobacz także:

MMA VIP: ”Szczena” bije teścia? Ryszard Dąbrowski staje się coraz większy!

Ryszard Dąbrowski rusza z przygotowaniami do drugiej zawodowej walki. Popularny ”Szczena” z dnia na dzień rośnie. Czyżby Dąbrowski wspomógł się środkami dopingowymi? Co oczywiście nie jest zakazane!

Juras o Mańkowski vs. Parke FAME MMA 11! Zaskoczeni?

Walka wieczoru FAME MMA 11 pomiędzy Borysem Mańkowskim, a Normanem Parkiem wywołała spory szum – zarówno w świecie sportów walki, jednak również w środowisku pozasportowym. „Nie sądzę, aby ta walka sprzedała specjalnie więcej PPV” – skomentował pojedynek Łukasz „Juras” Jurkowski.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis