MMA PLBorys MańkowskiMistrz KSW vs champion czołowej organizacji na świecie? Mańkowski ma pomysł po zdobyciu pasa!

Mistrz KSW vs champion czołowej organizacji na świecie? Mańkowski ma pomysł po zdobyciu pasa!

Czy Borys Mańkowski po raz drugi w karierze zdobędzie mistrzowski pas organizacji KSW? Odpowiedź na to pytanie poznamy już w najbliższą sobotę. “Diabeł Tasmański” nie waha się jednak myśleć, co wydarzy się w przypadku pokonania Mariana Ziółkowskiego.

Mańkowski o walce z innym mistrzem

Sobotnie starcie o złoto kategorii lekkiej, w którym Marian Ziółkowski stanie do swojej drugiej obrony pasa w konfrontacji z Borysem Mańkowskim, przyciągnie przed telewizory tysiące kibiców. Pojedynek niesie za sobą bardzo duży ładunek emocjonalny. “Golden Boy” swoje ostatnie trzy boje toczył z klubowymi kolegami Mańkowskiego, dlatego będzie chciał definitywnie zakończyć romans z Poznaniakami. Walka na szczycie dywizji do -70kg była odwlekana w czasie od kilku dobrych miesięcy, jednak finalnie dojdzie do niej podczas szczecińskiego wydarzenia.

Mańkowski: Zdecydowani, siedzi to w mojej głowie!

Borys w wywiadzie przed swoją walką na KSW 66, odpowiedział na pytanie, co myśli o konfrontacji dwóch mistrzów walczących w dwóch różnych federacjach.

Zdecydowanie, siedzi to w mojej głowie. Wkurza mnie to na maksa. Ja bym chciał – tak jak mówisz – zestawić mistrza z mistrzem innej organizacji. To byłoby coś cudownego. Nawet po tej walce, jeżeli będę miał pas na biodrach, to chciałbym coś takiego wspomnieć. Zobacz, każdy tworzy swoją narrację: “Moja organizacja jest najlepsza”. Dobra. Są organizacje lepsze, gorsze, ale ludzie zapominają o tym, że jeżeli jest organizacja najlepsza to tam nie każdy jest najlepszy. To, że UFC ma największą ilość najlepszych zawodników to nie znaczy, że każdy kto jest w UFC jest jakimś mega kozakiem (…)

Zobacz także:

Don Kasjo ostro o Najmanie! ”Król” wypowiedział się o sytuacji ze ”Słowikiem”

Kolejne znane persony zabierają głos w sprawie ostatniej konferencji MMA VIP. Nie sama konferencja wzbudziła tak skrajne odczucia w społeczeństwie, a informacja o angażu w federacji Andzeja “Słowika” Banasika. Swoje zdanie na ten temat wyraził włodarz Prime Show MMA, Kasjusz “Don Kasjo” Życiński.

Tomasz Narkun o walce z Roberto Soldiciem: Ja wyzwań nie odmawiam!

Tomasz Narkun (18-4) wypowiedział się o potencjalnej walce z Roberto Soldiciem (20-3). Przypomnijmy, że ”RoboCop” po jakże ważnym zwycięstwie zdradził, że nie wyklucza walki o trzeci pas KSW. Jak się okazuje ”Żyrafa” również jest zainteresowany takim starciem.

Lewandowski o sytuacji z Słowikiem na konferencji MMA VIP: Najman już widać granic nie czuje żadnych!

Martin Lewandowski pojawił się w ”Hejt Parku” na Kanale Sportowym. Widz poprosił jednego z właścicieli KSW, aby skomentował ogłoszenie organizacji MMA VIP, po którym w internecie zawrzało. Lewandowskiego twierdzi, że ”El Testosteron” nie czuje już żadnych granic!

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis