Zarabiaj na konopiach
 
 
MMA PLKSWMistrz KSW Sebastian Przybysz zdradził z kim chciałby teraz walczyć: Zgadzam się na taki pojedynek

Mistrz KSW Sebastian Przybysz zdradził z kim chciałby teraz walczyć: Zgadzam się na taki pojedynek

Mistrz wagi koguciej KSW Sebastian Przybysz zdradził w rozmowie z polsatsport.pl z kim chciałby teraz walczyć w obronie swojego tytułu mistrzowskiego.

Sebastian Przybysz

Polak to król dywizji koguciej, który z uśmiechem na twarzy prezentuje zdobyte w KSW trofeum. Sebastian Przybysz to przykład człowieka, którego nie da się nie lubić, a teraz jeszcze zaplusował wskazując konkretnie kandydata na kolejnego rywala.

Mistrz KSW Sebastian Przybysz zdradził z kim chciałby teraz walczyć: Zgadzam się na taki pojedynek

Przybysz, który na ostatniej gali KSW 64 obronił pas mistrzowski wagi koguciej poddając w trzeciej rundzie Bruno Augusto dos Santosa, teraz chciałby się zmierzyć z rozpędzonym dwiema wiktoriami z rzędu Jakubem Wikłaczem:

“Zgadzam się na taki pojedynek. Sam po walce z Jakubem mówiłem, żeby się nie martwił, bo będziemy bić się jeszcze raz. Wiele czasu poświęcamy na to, aby się rozwijać i pniemy się w górę. Naturalnym jest to, że będziemy się przecinać. Czy to będzie w marcu? Zobaczymy. Jakub wydaje mi się następnym w walce o pas i ja mu oczywiście tę walkę dam.”

Wikłacz w ostatnich walkach pokonywał Patryka Surdyna i Antuna Racica. Wcześniej dwukrotnie walczył już z Przybyszem i stan ich rywalizacji wynosi 1:1.

Cały wywiad polsatsport.pl z Sebastianem Przybyszem do sprawdzenia -> TUTAJ.

Zobacz także:

HIGH League wraca w 2022! Znamy terminy i miejsca trzech gal

Malik Montana nie zatrzymuje się po sukcesie pierwszej gali HIGH League. Wiemy, kiedy i gdzie dojdzie do drugiej, trzeciej i czwartej edycji ligi! Czekają nas wielkie wydarzenia, które podekscytują wszystkich fanów freak-fightów i walk influencerów w Polsce.

Znamy dwóch potencjalnych rywali Marcina Najmana! Jednym z nich jest… Norman Parke!

Kolejna zmiana planów! Marcin Najman w rozmowie z naszym portalem zdradził i wskazał swoich dwóch potencjalnych rywali. ”El Testosteron” nie boi się wyzwań i już w pierwszym kwartale 2022 roku może dojść do jego starcia z… Normanem Parke. To nie koniec, bo były pięściarz dalej może stoczyć trzy walki w jeden miesiąc.

Tak to prawda! Aleksandar Rakić ma być najbliższym przeciwnikiem… Błachowicza!

To będzie arcyciekawy pojedynek! Jak donosi Ariel Helwani były mistrz wagi półciężkiej Jan Błachowicz (28-9) w najbliższym pojedynku zmierzy się z Aleksandarem Rakiciem (14-2). Serb już w tym momencie jest bardzo bliski walki o tytuł.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis