MMA PLSebastian PrzybyszMistrz KSW Sebastian Przybysz parodiuje trening Diego Sancheza i Joshuy Fabii [WIDEO]

Mistrz KSW Sebastian Przybysz parodiuje trening Diego Sancheza i Joshuy Fabii [WIDEO]

Sebastian Przybysz znowu to zrobił! Mistrz KSW w wadze koguciej zamieścił w mediach społecznościowych kolejny film, w którym w niecodzienny sposób zapewnił rozrywkę swoim fanom! Parodiuje on trening Diego Sancheza!

Sebastian Przybysz parodiuje trening

Tym razem 27-latek wraz ze swoimi kolegami z sali postanowił sparodiować trening byłego już zawodnika UFC Diego Sancheza, którego do walk przygotowywał w ostatnim czasie Joshua Fabia.

Mistrz KSW Sebastian Przybysz parodiuje trening Diego Sancheza i Joshuy Fabii [WIDEO]

Ostatnio na światło dzienne wypłynęły metody treningowe, jakimi posługuje się Fabia, by przygotować Diego Sancheza do swoich pojedynków. Amerykanin, który ostatnio w środowisku MMA uchodzi za odklejeńca bez zbędnego zastanawiania się, akceptuje metody, jakie podsuwa mu trener i zarazem menadżer.

Poniżej prezentujemy fragment tych treningów:

Na Twitterze natomiast parodię treningów Fabii z Sanchezem zamieścił właśnie Sebastian Przybysz, który w mediach społecznościowych czuje się jak ryba w wodze.

Poniżej możecie zobaczyć jak trening Diego Sancheza wygląda z jego perspektywy:

Zobacz także:

Różal o drugiej walce z Barnettem: Chciałbym, żeby dał mi jeszcze jedną szansę! [WIDEO] Co wy na to?

Ponad półroku minęło od pierwszego pojedynku pomiędzy Marcinem Różalskim, a Johnem Barnettem. Starcie to wygrał Amerykanin, ponieważ “Różal” odniósł kontuzje, która uniemożliwiła mu kontynuuowanie dalszej walki. Marcin jednak nie ukrywa, że chciałby zmierzyć się z 43-latkiem po raz drugi. “Bardzo bym prosił o ponowne zestawienie” – powiedział Marcin w wywiadzie dla naszego portalu.

Tragiczny finał poszukiwań! Zawodnik Krwawego Sportu nie żyje! Widzieliście?

Mamy przykrą wiadomość! Mariusz Adam Ryjek w minioną sobotę zaginął i od razu zaczęły się poszukiwania. Niestety parę godzin później przyszła najgorsza z możliwych wiadomości… 35-latek nie żyje!

Jonas Magard vs. Frans Mlambo o pas wagi koguciej na FEN 34

Jonas Magard (11-4, 1 KO, 6 SUB) zmierzy się z Fransem Mlambo (9-5, 4 KO, 3 SUB) podczas gali FEN 34: TOTALbet Fight Night. Stawką tego pojedynku będzie pas mistrzowski FEN w kategorii koguciej. Wydarzenie odbędzie się 28 maja.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis