MMA PLKSWMistrz KSW Marian Ziółkowski o używkach: Zdarza się i to nie tylko CBD

Mistrz KSW Marian Ziółkowski o używkach: Zdarza się i to nie tylko CBD

Aktualny mistrz wagi lekkiej Federacji KSW Marian Ziółkowski był gościem ostatniego programu Oktagon Live na Kanale Sportowym, gdzie wypowiedział się m.in. o używkach i ich stosowaniu przez sportowców.

Marian Ziółkowski o używkach

Ziółkowski odpowiedział na pytanie słuchacza, który zadzwonił podczas programu i zapytał wprost o stosowanie marihuany i substancji jej pochodnych.

Mistrz KSW Marian Ziółkowski o używkach: Zdarza się i to nie tylko CBD

Marian Ziółkowski pozostał szczery w odpowiedzi i przedstawił jak z jego perspektywy wygląda sprawa używek:

“Oczywiście, że się zdarza i to nie tylko CBD. Ale tyle rozmów było z różnymi ludźmi i na każdego inaczej to działa. Ja jak zapalę to się uaktywniam, zaczynam sprzątać, zmywać, grać, staram się jak najwięcej zrobić na tym. Bo jest ciekawiej. Muzyczka fajniej brzmi, fajniej się gra, lepiej wszystko smakuje. Ale tak nie powinno to wyglądać, bo nie powinienem uzależniać życia od tego uczucia.

Warto dodać to, że po zapaleniu bardziej się rozkminia, bardziej przywiązuje się do detali, do których nie przykuwał uwagi wcześniej. To nie jest tak, że włączam walki rywali i kłuję, żeby rozkminiać i dopiero wtedy zaczynam te walki oglądać, ale tak to wytrenowałem, że bardzo dużo zapamiętuję po tym. Wcześniej zapamiętywałem połowę, teraz zapamiętuję około 75%.

Ale raczej jest tak, że kiedy mam już walkę i mam przeciwnika, to wtedy już w ogóle nie palę, bo chcę mieć czysty umysł i z czystym umysłem podchodzić do rywala i do całych przygotowań, do samej walki. Ale ogólnie gdy byłem pod wpływem tego, to bardziej przykuwałem uwagę do tych detali.”

Cały OKTAGON LIVE z udziałem Mariana Ziółkowskiego do sprawdzenia poniżej:

Zobacz także:

Zapłakana Karolina Kowalkiewicz po UFC 265: Trzeba zaleźć jakąś nową pasję w życiu

W sieci pojawiło się bardzo smutne oświadczenie, w którym zapłakana Karolina Kowalkiewicz wypowiada się po porażce z Jessicą Penne na minionej gali UFC 265 w Houston. Polka tam przegrała piątą walkę w oktagonie z rzędu i najprawdopodobniej zakończy sportową karierę.

UFC 267: Trzech Polaków na jednej karcie! Mocny rywal Tybury!

Marcin Tybura wraca do klatki UFC! Polak zawalczy na gali UFC 267, a rywalem zawodnika Ankos MMA będzie Alexander Volkov.

GROMDA Beach: “Brodacz” zdemolował korpus “Stolary” i wygrał finał turnieju!

Łukasz “Brodacz” Załuska mądrze rozegrał decydującą walkę. Rozbił Dawida “Stolarę” Stolarski w finale turnieju na gali GROMDA Beach.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis