MMA PLFerrariMistrz KSW komentuje zachowanie Ferrariego! Mocne słowa!

Mistrz KSW komentuje zachowanie Ferrariego! Mocne słowa!

To nie koniec! Zachowanie Amadeusza Roślika obiegło cały internet. ”Ferrari” pojawił się na wywiadzie Moniki Laskowskiej, gdzie uderzył ”Sadka”. Influencer w internecie i wywiadach obrażał Roślika. Tym razem na te zachowanie zareagował niekwestionowany mistrz wagi ciężkiej KSW – Phil De Fries.

Fries

Dzisiaj pojawił się również komentarz doświadczonego pięściarza Rafała Jackiewicza.

Nowa defincja JEBnięcia z ,,Niemca” . ,,PARTYZANT FRONTALNY”. Niby Ferrari, a tu jak zwykły Garbus (nie obrażając Garbusów).  ,,To nie jest też tak, że ja zaszedłem w okół po cichu, ja wszedłem frontalnie na niego”.  Niemcy w 1939 r też wJEBali się ,,FRONTALNIE” bez zapowiedzi

Nowa defincja JEBnięcia z ,,Niemca" ,,PARTYZANT FRONTALNY"Niby Ferrrarrriii a tu jak zwykły Garbus (nie obrażając…

Posted by Rafal Jackiewicz on Thursday, September 15, 2022

Mistrz KSW zabiera głos!

Phil De Fries na twitterze skomentował zachowanie Amadeusza Roślika.

Zachowanie tchórza

Brytyjczyk kolejny raz tytuł obronił na ostatniej gali KSW 74 w Ostrowie Wielkopolskim. De Fries szybko, bo już w pierwszej rundzie poddał Ricardo Prasela.

Zobacz także:

High League 4: Wielka awantura na konferencji! Alberto na scenie i ekipa ”Maciasa”! [WIDEO] Widzieliście?

Było naprawdę niebezpiecznie! Dzieje się podczas drugiej konferencji High League 4. Gala odbędzie się już w sobotę w Gliwicach. ”Macias” z Josefem Bratanem jak widać mają mocną spinę. Dodatkowo w konflikcie jak się okazało jest brat Josefa – ”Alberto”.

Ostra kłótnia Szpilki z Załęckim: Taki z Ciebie kolega! Na moje w c*uj słaby numer! [WIDEO] Co wy na to?

Podczas ostatniego panelu drugiej konferencji High League 4 doszło do kłótni pomiędzy Arturem Szpilką, a Denisem Załęckim. Powód? ”Bad Boy” poprosił ”Szpile”, aby to on jako drugi wszedł do klatki z powodu swojej kontuzji. Szpilka odmówił i zapewniał, że tak miał ustalane od początku i nie zamierza niczego zmieniać.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis