MMA PLNajnowszeFAME MMAMistrz KSW ironicznie podpowiada taktykę przed walką PaszaBiceps vs Diablo na FAME 22

Mistrz KSW ironicznie podpowiada taktykę przed walką PaszaBiceps vs Diablo na FAME 22

Mistrz Federacji KSW w wadze półśredniej – Adrian Bartosiński ironicznie podpowiada taktykę Jarosławowi Jarząbkowskiemu przed jego walki z Diablo Włodarczykiem, do której dojdzie na gali FAME MMA 22.

PaszaBiceps vs Diablo

Bartosiński w serwisie X zażartował na temat stylu, w jaki swoją walkę powinien prowadzić PaszaBiceps. Obaj panowie (Bartosiński i Jarząbkowski) doskonale siebie znają i często grywają nawet przeciwko sobie w gry komputerowe.

Przypominamy, że gala FAME 22 odbędzie się już 31 sierpnia na Stadionie Narodowym w Warszawie. Walka PaszaBiceps vs Krzysztof Diablo Włodarczyk będzie jedną z głównych pojedynków tej imprezy.

Mistrz KSW ironicznie podpowiada taktykę przed walką PaszaBiceps vs Diablo na FAME 22

Bartosiński w ironiczny sposób podpowiedział Paszy taktykę, jaką ten powinien stosować w walce z zawodowym bokserem.

Rada “Bartosa” była krótka:

“Widzę to tak dużo klinczu” – napisał w serwisie X.

Co ciekawe, tekst Bartosińskiego to ironia z jego ostatniej walki z Igorem Michaliszynem. “Bartos” wszedł do tego pojedynku ze złamanym nosem i musiał oszczędzać wymian stójkowych, by nie narazić się na szybką porażkę. W efekcie stosował dużo klinczu i unikał otwartej walki, co nie spodobało się właścicielowi KSW Maciejowi Kawulskiemu, który publicznie skrytykował styl Bartosińskiego w tamtej walce.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis