Zarabiaj na konopiach
 
 
MMA PLKSWMistrz KSW czeka na kolejną walkę! Kto będzie rywalem Chuzhigaeva?

Mistrz KSW czeka na kolejną walkę! Kto będzie rywalem Chuzhigaeva?

Jak widać Ibragim Chuzhigaev (17-5) nie może doczekać się kolejnego pojedynku w największej organizacji w naszym kraju. Reprezentant Turcji w mediach społecznościowych oznaczył KSW i napisał, że czeka na następne starcie w Polsce. Kto będzie przeciwnikiem mistrza wagi półciężkiej?

Ibragim

“The Million First” do KSW trafił w styczniu 2022 roku. Ibragim od razu w debiucie zawalczył o tytuł mistrzowski. Chuzhigaev po 5-rundach mocnej bitki pokonał zawodnika publiczności Tomasz Narkuna. Ibragim wygrał jednogłośną decyzją sędziów. Warto zaznaczyć, że reprezentant Turcji miał naszego reprezentanta na deskach.

Ostatni pojedynek Ibragim odnotował w grudniu na gali KSW 77. 31-latek ponownie walczył cały dystans. Chuzhigaev po 5-rundach wygrał jednogłośną decyzją sędziów z Ivanem Erslanem.

Kto będzie następnym przeciwnikiem?

Ibragim Chuzhigaev (17-5) ”pali się” do następnego pojedynku w naszym kraju. Reprezentant Turcji w mediach społecznościowych oznaczył KSW i napisał, że czeka na następne starcie. Będzie to już trzecia walka Ibrahima w największej organizacji w naszym kraju. Chuzhigaev stanie do drugiej obrony pasa w wadze półciężkiej.

Kto będzie następnym przeciwnikiem mistrza wagi półciężkiej? Wydaje się, że najbardziej logicznym posunięciem będzie starcie z niepokonanym Oumarem Sy (8-0). Francuz ma za sobą trzy zwycięstwa w KSW – w tym dwa zakończył przed czasem. Oumar w ostatniej walce po niecałych dwóch minutach poddał Luisa Henrique Da Silve.

Zobacz także:

Pudzianowski w mocnym stylu odpowiada na słowa Oknińskiego: Polecam pysk o kibel wytrzeć! Widzieliście?

Mariusz Pudzianowski w mediach społecznościowych postanowił w mocnym stylu odpowiedzieć na słowa Mirosława Oknińskiego.

Norman Parke stoczy kolejną walkę w Polsce? Wiemy gdzie może się to wydarzyć!

Norman Parke wróci i stoczy kolejny pojedynek w naszym kraju? Tego nie możemy wykluczyć. Udało nam się ustalić z jaką organizacją były tymczasowy mistrz KSW wraz z menadżerami prowadzi negocjacje/rozmowy. Trzeba przyznać, że większość kibiców/internautów będzie zaskoczona.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis