MMA PLKSWMistrz KSW chciałby stoczyć rewanż z mistrzem UFC!

Mistrz KSW chciałby stoczyć rewanż z mistrzem UFC!

Tak to prawda! Phil De Fries (19-6) za pomocą mediów społecznościowych zdradził, że chciałby stoczyć rewanżowy pojedynek z mistrzem UFC.

Do ich walki doszło w lutym 2012 roku. Brytyjczyk wystąpił na UFC on FUEL TV 1 w Oklahomie. Stipe Miocić potrzebował zaledwie 43-sekund na znokautowanie aktualnego championa KSW.

34-latek nie będzie dobrze wspominał swojej przygody w UFC. De Fries stoczył tam pięć walk – z czego tylko dwa wygrał. Anglik podkreślał, że w tamtym momencie miał bardzo duże problemy z psychiką i to miało być powodem jego gorszej dyspozycji.

De Fries chce rewanżu z mistrzem UFC!

Phil De Fries (19-6) nabrał dużej pewności siebie! Mistrz KSW chciałby, aby doszło do jego rewanżu z Stipe Miocicem (20-3).

Pewnego dnia chciałbym ponownie tego spróbować. W tym czasie znacząco się rozwinąłem. Walczyliśmy w Omaha – najzimniejszym miejscu w jakim kiedykolwiek byłem. Wzrok skierowany na szczyt #mma #ksw #ufc #bellator #heavyweight #title

One day I would like to run this one back . Much improved now . It was in omaha i think coldest place i have ever been. Eyes straight at the top #mma #ksw #ufc #bellator #heavyweight #title .

Posted by Philip De Fries on Saturday, February 13, 2021

34-latek w ostatniej walce po raz czwarty obronił pas kategorii ciężkiej KSW. Dla Brytyjczyka była to pierwsza i zarazem ostatnia walka w 2020 roku. De Fries już na początku drugiej odsłony zastopował dzielnego i twardego – Michała Kitę (20-12-1).

Wcześniej De Fries bronił tytułu pokonując Luisa Henrique, Tomasza Narkuna i Karola Bedorfa. Phil aktualnie może pochwalić się passą siedmiu zwycięstw z rzędu. Ostatnia przegrana miała miejsce w maju 2017 roku na terenie Rosji.

Zobacz także:

Najman zmienia dyscyplinę! Zaskoczeni?

W ostatnią sobotę Marcin Najman po raz ostatni wyszedł do oktagonu. Wydaje się, że tym razem był to naprawdę ostatni pojedynek Częstochowianina, który jak sam przyznaje, nie jest w stanie intensywnie trenować.

Ile Lil Masti chciała za walkę w FAME MMA? ”Przyjęliśmy to jako odmowę”!

Ile Lil Masti chciała za kolejną walkę w FAME MMA? Jeden z właścicieli poznańskiej organizacji Krzysztof Rozpara w rozmowie z Onetem przybliżył sprawę na tyle, na ile mógł sobie na to pozwolić.