MMA PLKSWMistrz KSW celuje wysoko! Przybysz marzy o walce z… Dillashawem!

Mistrz KSW celuje wysoko! Przybysz marzy o walce z… Dillashawem!

Sebastian Przybysz (8-2) w ostatnim pojedynku zaskoczył wielu! Podopieczny Grzegorza Jakubowskiego zaprezentował się z świetnej strony i został nowym mistrzem KSW w kategorii koguciej. 27-latek wskazał swojego wymarzonego przeciwnika.

Do walki reprezentanta Mighty Bulls Gdynia doszło na ostatniej gali KSW 59. Było to starcie rewanżowe z Antunem Raciciem (25-9-1). Wielu fanów skarżyło się na styl Chorwata, lecz nie w tym pojedynku!

Tu mieliśmy 5-rundową wojnę, w której nie brakowało zwrotów akcji. Przybysz wygrał jednogłośną decyzją sędziów i przerwał świetną passę zwycięstw ”Killera”. Dla Sebastiana był to udany rewanż za przegraną z 2018 roku.

T.J. Dillashaw wymarzonym przeciwnikiem Przybysza!

Sebastian Przybysz (8-2) w programie Koloseum zdradził kto jest jego wymarzonym przeciwnikiem. Nowy mistrz KSW wskazał… T.J. Dillashawa (16-4), który już w maju wraca do klatki.

Tak na maxa szczerze to moim wymarzonym przeciwnikiem, z którym chciałbym kiedyś w przyszłości skrzyżować pięści jest TJ Dillashaw ponieważ to jest zawodnik, z którego stylu bardzo wiele czerpałem. Chciałbym po prostu zawalczyć z nim i pokazać mu, że ja czerpiąc z jego stylu stałem się jeszcze lepszy niż on sam

35-latek to były mistrz UFC w wadze koguciej. Amerykanin w styczniu 2019 roku stracił tytuł. Dillashaw podczas UFC on ESPN+ 1 w zaledwie 32-sekund został znokautowany w starciu z Henrym Cejudo. To nie koniec problemów Dillashawa, który zaraz wpadł na dopingu i z tego też powodu musimy długo czekać na jego następne starcie.

Zobacz także:

Walka kobiety z mężczyzną? Gabi Garcia zmierzy się z Craigiem Jonesem w… grapplingu! 

To się wydarzy naprawdę! Craig Jones utytułowany grappler za pomocą instagrama poinformował, że w Los Angeles dojdzie do jego starcia z… Gabi Garcią. Oczywiście będzie to walka na zasadach brazylijskiego jiu jitsu.