MMA PLJan BłachowiczMistrz KSW będzie kibicował Błachowiczowi: Nikt poza mną nie uważa Izzy’ego za gówno?

Mistrz KSW będzie kibicował Błachowiczowi: Nikt poza mną nie uważa Izzy’ego za gówno?

Wszystko wskazuje na to, że Jan Błachowicz (27-8) do swojej pierwszej obrony pasa w kategorii półciężkiej stanie już szóstego marca. ”Cieszyński Książę” ma zmierzyć się z niepokonanym Israelem Adesanyą (20-0). O Nigeryjczyku w mocnych słowach wypowiedział się mistrz KSW w wadze ciężkiej.  

Eugene Bareman trener stójki Israela Adesanyi w mediach społecznościowych poinformował, że jego podopieczny na początku marca zawalczy o drugi tytuł. Adesanya nie widzi już większego sensu, aby pozostać w wadze półciężkiej. ”Izzy” dwukrotnie obronił prawowity tytuł, który wywalczył nokautując w drugiej odsłonie Roberta Whittakera.

Mistrz KSW: Jak dla mnie to była napaść seksualna na nieprzytomnej ofierze!

Phil De Fries (19-6) w mocnych słowach wypowiedział się o Israelu Adesanyi (20-0). Brytyjczyk będzie kibicował dla naszego reprezentanta – co potwierdził odpisując dla jednego z fanów.

Chodzi o sytuację, do której doszło po walce z Paulo Costą (13-1). Sami zobaczcie.

Czy nikt poza mną nie uważa Izzy’ego za gówno? Jak dla mnie to była napaść seksualna na nieprzytomnej ofierze. Skandaliczne.

Israel Adesanya (20-0) prawowity tytuł w kategorii średniej obronił dwukrotnie. Nigeryjczyk po 5-rundach jednogłośną decyzją sędziów pokonał Yoela Romero. Wielu kibiców spodziewało się wielkiego widowiska, a zakończyło się 25-minutową nudą. Ta walka nie będzie wspominana latami.. Pełna dominacja była w ostatniej walce Adesanyi, który w drugiej odsłonie skradł zero Paulo Costy (13-1). Israel od początku korzystał ze swojej największej broni – niskie kopnięcia, które spowodowały spustoszenie!

Zobacz także:

Najman o aferze w Moskwie! Zaskoczeni?

Marcin Najman dalej zaskakuje! Tym razem skomentował aferę, do której doszło w Moskwie. Przy tym nawiązał do FAME MMA

Jake Paul skomentował potencjalną walkę z Nunes! Kto by wygrał?

Mamy odpowiedź Paula. Chodzi o potencjalną walkę z Amandą Nunes