MMA PLFENMistrz FEN Mateusz Rębecki: Chcę w następnej walce być underdogiem

Mistrz FEN Mateusz Rębecki: Chcę w następnej walce być underdogiem

Foto: Facebook/ Mateusz Rębecki

Mistrz wagi lekkiej organizacji FEN Mateusz Rębecki przy okazji sobotniej gali FEN 30 we Wrocławiu porozmawiał z Justyną Kostyrą z Polsat Sport o swoim kolejnym występie. “Chińczyk” bardzo ambitnie podchodzi do swojej następnej walki.

Mateusz Rębecki wystąpi w jednej z najważniejszych walki gali FEN 31, która odbędzie się 28 listopada. Transmisja tego wydarzenia odbędzie się w systemie PPV.

Mistrz FEN Mateusz Rębecki: Chcę w następnej walce być underdogiem

“Chińczyk” jeszcze nie poznał swojego najbliższego przeciwnika, ale nie ukrywa, że chciałby rywala z najwyższej sportowej półki. Wolałby raczej także rywalizować z zawodnikiem z zagranicy, niż z Polakiem, a po FEN 30 do Rębeckiego przymierzany był Łukasz Charzewski:

“Nie odmawiam walk, ale chciałbym, aby znaleźli mi teraz mocnego i medialnego przeciwnika, aby to nie był underdog, tylko żebym ja nim był. Nie sądzę, że Charzewski byłby słabym przeciwnikiem, ale chodzi o rekordy i medialność. Nie ukrywam, że nie lubię się bić z Polakami, wolałbym osobę z zagranicy.”

Rębecki zaznaczył także, że jego sportowym celem niezmiennie jest przejście do organizacji UFC:

“Nie mogę o tym mówić, nie wypowiem się na ten temat. To jest moje marzenie i dążę bardzo mocno do tego.”

Cała rozmowa polsatsport.pl z Mateuszem Rębeckim do sprawdzenia -> TUTAJ.

Zobacz także:

Obrotowe kopnięcie na głowę! Fenomenalny nokaut na gali ACA 112

Fenomenalnym nokautem na gali ACA 112 w Groznym popisał się Magomed Bibulatov (17-2). Czeczen posłał na deski obrotowym kopnięciem na głowę Rodrigo Praię (15-4).

Mateusz Gamrot czeka na nowego rywala! Będzie walka jeszcze w tym roku?

Miejmy nadzieje, że będzie nowy rywal i doczekamy się w tym roku debiutu Gamrota w UFC. Mateusz czeka i zapowiada, że jest gotowy na każde zastępstwo.