MMA PLFENMistrz FEN jest wzorem do naśladowania! Oddaje na licytację swój pas, a pieniądze przekaże walczącemu o życie trenerowi!

Mistrz FEN jest wzorem do naśladowania! Oddaje na licytację swój pas, a pieniądze przekaże walczącemu o życie trenerowi!

Tak, trzeba to jasno powiedzieć – mistrz FEN jest wzorem do naśladowania! Szymon Bajor zdecydował się na wielki gest i postanowił przeznaczyć na licytację pas mistrzowski, który posiada. Pieniądze uzyskane z tego tytułu przekaże na leczenie walczącego o życie trenera!

Mistrz FEN jest wzorem do naśladowania

Chodzi o pomoc Rafałowi Antończakowi, który jest też zawodnikiem MMA i który w dramatycznych okolicznościach trafił do szpitala, gdzie od września walczy o życie. Antończak zemdlał podczas pojedynku na gali A1 Federation 7, a o tamtej sytuacji pisaliśmy szerzej -> TUTAJ.

Mistrz FEN jest wzorem do naśladowania! Oddaje na licytację swój pas, a pieniądze przekaże walczącemu o życie trenerowi!

Szymon Bajor w mediach społecznościowych nagłaśnia licytację, którą zorganizował, a która ma na celu pomoc swojemu trenerowi:

“Ten pas jest dla mnie ukoronowaniem mojej sportowej kariery 🥊🥊

Ogromny wkład w mój rozwój włożył trener Rafał Antończak, który obecnie po swoim pojedynku walczy o zdrowie.

Jak obiecałem zaraz po mojej walce – pas mistrzowski federacji FightExclusiveNight wystawiam na licytacje, z której cały dochód zostanie przeznaczony na rehabilitację Rafała. 🤗 Całą jego historię możecie poznać tu: https://www.siepomaga.pl/walka-rafala

Serdecznie zapraszam do LICYTACJI i wsparcia zbiórki. 🙏

Zasady:
#Licytacja odbywa się w komentarzach pod postem na Facebooku – LINK W BIO
Cena wywoławcza 1000 zł.
Przebicie dowolne.
Zakończenie licytacji: 30.12.2021 godzina 20:00.
Możliwość wysyłki lub odbioru osobistego po wcześniejszym kontakcie.
Płatność na konto zbiórki: https://www.siepomaga.pl/walka-rafala

Zobacz także:

Marcin Najman ostro o Wrzosku: Nie wiem czy nie jest za słaby na MMA VIP! Co wy na to?

Marcin Najman nie przestaje zaskakiwać swoimi wypowiedziami. Tym razem na kanale ”Ebe Ebe” padło pytanie o przyszłość Marcina Wrzoska. ”El Testosteron” widzi byłego mistrza KSW w starciu z ”Polskim Kenem” bądź ”Szczeną”, ale nie jest pewny kto zostałby zwycięzcą.

Canelo uważa, że walki youtuberów powinny zostać zakazane: Oni mogą stracić życie! Zgadzacie się z Canelo?

Canelo Alvarez (57-1-2, 39 KO) ponownie skrytykował walki youtuberów, które cieszą się dużym zainteresowaniem. Mowa o braciach Paul, którzy toczą pojedynki na zasadach pięściarstwa. Zdaniem Meksykanina nie powinni dostać licencji.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis