MMA PLDominik ZadoraMistrz FEN Dominik Zadora cieszy się z kontuzji freaka przed FEN 34: Pan ładny się zepsuł

Mistrz FEN Dominik Zadora cieszy się z kontuzji freaka przed FEN 34: Pan ładny się zepsuł

Mistrz organizacji FEN Dominik Zadora cieszy się z kontuzji freaka, który miał wystąpić na nadchodzącej gali FEN 34. Zawodnik doznał jednak złamania szczęki po sparingach z grupą zawodowców.

Dominik Zadora cieszy się z kontuzji freaka
Foto: FEN

Chodzi o postać Artura Sargsyana, bohatera programu Hotel Paradise, który na gali FEN 34 zaplanowanej na dzień 28 maja miał zmierzyć się z innym uczestnikiem tego show Kamilem Piórkowskim.

Do starcia tego jednak nie dojdzie, bo Sargsyan doznał złamania szczęki o czym pisaliśmy -> TUTAJ.

Mistrz FEN Dominik Zadora cieszy się z kontuzji freaka przed FEN 34: Pan ładny się zepsuł

W sieci pod wpisem do wiadomości o kontuzji Sargsyana pojawił się komentarz mistrza K-1 organizacji Fight Exclusive Night Dominika Zadory, który najwyraźniej cieszy się z kontuzji zawodnika, który mógł wpłynąć na większe zainteresowanie galą FEN 34.

Zadora zamieścił na Facebooku taki komentarz:

Zdjęcie

Dominikowi Zadorze nie ma czego gratulować, a pozostaje jedynie życzyć popularności i medialnej charyzmy, która pomoże organizacji FEN osiągać lepsze wyniki sprzedaży PPV na swoje gale. Mamy nadzieję, że na tą popularność wpłynie także pomoc w przygotowaniach do gali FAME MMA 10, której udziela Arkadiuszowi Tańculi, szykującemu się do walki z Mateuszem Murańskim.

Co sądzicie o komentarzu Dominika Zadory?

Zobacz także:

Uczestnicy walk mistrzowskich twarzą w twarz przed UFC 261 [WIDEO]

Za nami konferencją prasowa przed zbliżającą się galą UFC 261 w Jacksonville. Zobaczyliśmy na niej uczestników trzech walk mistrzowskich, którzy na koniec konferencji spotkali się też twarzą w twarz z rywalami.

Robert Ruchała o walce Sobiech vs. Kaczmarczyk: Jestem chętny na starcie ze zwycięzcą [WIDEO]

Już w najbliższą sobotę odbędzie się gala KSW 60, a na niej m.in. dwie walki w kategorii piórkowej. Na rozstrzygnięcia w tej dywizji czeka m.in. utalentowany Robert Ruchała (5-0)

Jake Paul zmierzy się z kolejnym byłym zawodnikiem NBA: “Shaq O’Neal chce mnie wesprzeć w tej walce”

Czy popularny youtuber Jake Paul zmierzy się z kolejnym zawodnikiem NBA? Bohater ostatniej gali Triller Fight Club, gdzie znokautował w pierwszej rundzie byłego mistrza Bellatora i ONE Championship Bena Askrena otrzymał poważne wyzwanie!

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis