MMA PLFAME MMA”Misiek” zaczął treningi! Jest otwarty na walkę w FAME MMA!

”Misiek” zaczął treningi! Jest otwarty na walkę w FAME MMA!

Chęć walki w FAME MMA zgłasza coraz więcej polskich gwiazd. Tak jest w przypadku Michała Koterskiego, który pojawił się w ostatnim odcinku ”The Champ & The Coach” prowadzonego przez Marcina Wrzoska oraz trenera Łukasza Zaborowskiego.

Przypomnijmy, że wczoraj informowaliśmy o Cezarym Pazurze, który zdradził czy jest chętny na pojedynek w mieszanych sztukach walki. W jego przypadku nie ma żadnych złudzeń.

Przede wszystkim… Powiesz, że znowu opowieści z Narnii. Zobacz tu mam bliznę (wskazał na szyje), jestem po operacji kręgosłupa. Mam trzy sztuczne kręgi i blaszkę. Mnie nie wolno się bić, dlatego chodzę z pistoletem (śmiech), będzie szybciej. A tak poważnie wiesz co – lepiej nie mieć pieniędzy i żyć – niż mieć pieniądze i żeby korzystali tylko twoi spadkobiercy, więc pytanie w samo założeniu jest nie do przyjęcia. Nigdy nie przyjąłbym żadnej walki, z nikim. Ja lubię patrzeć na boks, ale wszystkie przemocowe sprawy nie pociągają mnie. Ja wiem, że teraz walczą aktorzy… Jakbym miał wyjść do ringu to najszybciej byłby Olaf, kto tam jeszcze by był? Chyba z Markiem Kondratem, bo on jest starszy. Szybciej bym sobie poradził, pierwsza runda i gość nie ma absolutnie fizycznie żadnych szans. Ja kiedyś ćwiczyłem karate, jakieś tam ruchy znam. Jestem szybki. Myślę, że on by nie wiedział nawet kiedy by spał. Spotkałem Grzegorza Skrzecza z dwa lata temu i on tak patrzy na mnie i mówi ”Czaruś Ty musisz do mnie zacząć przychodzić na boks i zacząć się uczyć dobrze boksować, bo jesteś w takim wieku, że zaczną Ci zabierać torebkę” (śmiech).        

Michał Koterski: Pół miliona złotych i wchodzę w to!

Michał Koterski pojawił się w ostatnim odcinku ”The Champ & The Coach”, gdzie zdradził, że jest otwarty na walkę w organizacji FAME MMA. 41-latek ma jednak mocne oczekiwania…

Powiem tak, pół miliona złotych i wchodzę w to

Co ciekawe Koterski ma już za sobą treningi w Nastula Club. Powód? Koterski miał zagrać rolę trenera MMA, więc postanowił poznać te środowisko z bliska.

Cztery lata temu zaproponowano mi, abym zagrał trenera MMA w komedii. No i ja, nawet jak mam taką małą rolę zagrać to chcę wiedzieć z czym to się je, bo nie miałem ze sportami walki nic wspólnego. Więc zadzwoniłem do chłopaków z ŁKS-u, do tych co lubią trenować poza klubem. Oni mi dali numer do trenera Roberta Jocza, dzisiejszego trenera Janka Błachowicza. Zadzwoniłem i powiedział przychodź. Zacząłem się uczyć i strasznie się wkręciłem. 

Cały odcinek ”The Champ & The Coach” zobaczycie tutaj:

Zobacz także:

Wiemy gdzie i z kim stoczy następną walkę Jędrzejczyk! Jak typujecie?

Jest świetna wiadomość. Joanna Jędrzejczyk następny pojedynek stoczy pod koniec kwietnia. Nie będzie to jednak walka o mistrzowski tytuł

Potężny nokaut na gali One! Widzieliście?

Cóż to był za nokaut. Musicie to zobaczyć! Mowa o starciu w formule K-1