MMA PLBez kategoriiMisiek z Nadarzyna zdradził za jaką kwotę chce walczyć ochroniarz Masy: Ty k**wa matole!

Misiek z Nadarzyna zdradził za jaką kwotę chce walczyć ochroniarz Masy: Ty k**wa matole!

Już nie pierwszy raz wspomina się o debiucie Mirosława Dąbrowskiego w mieszanych sztukach walki. Tym razem ”Misiek z Nadarzyna” wypowiedział się o potencjalnej walce z ”Mięśniakiem”.

Dąbrowski był obecny podczas piątkowej gali MMA VIP 2, która odbyła się w Częstochowie. ”Misiek z Nadarzyna” w mocnych słowach wypowiedział się o Andrzeju ”Żuromie” Żuromskim.

Nie wiem o jaką walkę chcesz zapytać. Może o ostatnią Żuroma… No wstyd mi. Myślałem, że Żurom mimo 40-kilogramów więcej wagi… To jest moje. Przegrał z tym Antykonfidentem. Nie wiem kim jest Antykonfident, ale wstyd jak ch*j. No ja pi**dole ludzie, jak można dać się pobić jakiemuś chłopkowi. Jeżeli ktoś widział jak on wygląda. To tak jakby do mnie podszedł chłopaczek 60-kilo i mnie pobił, nie ma takiej opcji.  

Cała rozmowa poniżej:

Misiek z Nadarzyna o Mięśniaku: Ogarnij się ty ku*wa matole, mięsna prostytutko! 

Mirosław Dąbrowski w rozmowie z portalem fightsport.pl zdradził jakiego rzędu pieniądze za walkę chce ”Mięśniak”. Trzeba przyznać, że nie są to małe kwoty.

To jest abstrakcja. Odpuśćmy Masę, odpuśćmy tego twojego ochroniarza Mięśniaka, bo ja na PunchDown bym go zdzielił raz w cię i tam to smutna godzina. Nie ma ucha. Ja daję pełną gwarancję. Nic nie możesz mi pa*o zrobić (…)On powiedział 5 zer, czyli nie wiem 100 koła, 200, 300, pół bani? Ogarnij się ty ku*wa matole, mięsna prostytutko.

Zobacz także:

Elite Fighters 1: Szalony pomysł ”Warszawskiego Dresika”! Na jednej gali chce się bić z dwoma Murańskimi! Tak będzie?

Norbert Janecki podczas konferencji prasowej wyznał, że jest otwarty, aby na jednej gali zmierzyć się z dwoma Murańskimi. ”Warszawski Dresik” chce podwójną gażę, a to go zmobilizuje do szalonego starcia.

Elite Fighters: Organizacja próbowała zorganizować walkę Taxi Złotówy z… kobietą! Przesada?

Szymon Wrzesień nie może narzekać na brak ofert, ale to już przesada… ”Taxi Złotówa” dostał propozycję, aby zmierzyć się z kobietą na pierwszej edycji Elite Fighters. Nowa freakowa organizacja startuje już trzydziestego pierwszego lipca.