MMA PLFreak FightMisiek z Nadarzyna w treningu! Debiut w MMA coraz bliżej?

Misiek z Nadarzyna w treningu! Debiut w MMA coraz bliżej?

O potencjalnej walce Mirosława Dąbrowskiego mówi się już od dłuższego czasu. Teraz ”Misiek z Nadarzyna” w mediach społecznościowych poinformował, że rusza z treningami. To zwiastuje konkretną propozycję walki? Tego nie możemy wykluczyć!

Wielu kibiców jest ciekawych czy byłby to pojedynek z ”Mięśniakiem”. Obaj w ostatnim czasie nie szczędzili mocnych słów w swoim kierunku. Dąbrowski skomentował czy jest na to szansa!

Misiek
Misiek
Misiek

Dąbrowski zaczyna treningi!

Mirosław Dąbrowski zdecydował, że rozpocznie treningi. Niewykluczone, że ”Misiek z Nadarzyna” dostał propozycję i już niebawem pojawi się w klatce.

Coś tam robimy!!!!

”Misiek z Nadarzyna” już jakiś czas temu wspominał o walkach.

Oszukałbym, gdybym nie powiedział, że nie miałem już kilku propozycji. Nie mogę wymieniać federacji, bo to wszystko na razie jest w powijakach. Na pewno będę się gdzieś bił. Z kim? Najchętniej to każdy wie z kim bym się bił. Nie będę mu robił reklamy, ale ja jestem w każdej chwili gotowy. Potrzebne są tylko umowy i jedziemy! Jestem jak najbardziej chętny na walkę z Masą. Zobaczymy kto jest taki kozak. Nawet jakbym miał przegrać, to ja go tam zagryzę. Ja mam serce lwa, nie zająca.

Zobacz także:

THE WAR 2: Przerwany wywiad z “Młodym Glebą” i bójka za kulisami [WIDEO] Oglądaliście?

Do niejako niecodziennych wydarzeń doszło na dzień przed galą THE WAR 2. Dziennikarz MMA.PL Michał Cichy przeprowadzał wywiad z jednym z uczestników imprezy, który zdecydowanie nie przebiegł tak, jak powinien.

Słaba sprzedaż PPV przy gali KSW 62! Lewandowski: Na pewno nie jestem zadowolony z wyników! Zaskoczeni?

Martin Lewandowski zdradził, że ostatnia gala KSW 62 pod względem sprzedaży PPV nie była satysfakcjonująca. Jeden z właścicieli KSW jest przekonany, że jest to spowodowane okresem wakacyjnym.