MMA PLMMA-VIPMisiek z Nadarzyna ostro odpowiada Masie i Mięśniakowi: Jesteś bez honoru k*rwo i bez ambicji!

Misiek z Nadarzyna ostro odpowiada Masie i Mięśniakowi: Jesteś bez honoru k*rwo i bez ambicji!

Nie trzeba było długo czekać aż Mirosław Dąbrowski odniesie się do ostatnich wypowiedzi ”Masy” oraz ”Mięśniaka”. Przypomnijmy, że ”Misiek z Nadarzyna” zadebiutował na gali MMA VIP 4, gdzie zmierzył się z Marcinem Najmanem.

Dąbrowski

Mięśniak na swoim kanale YouTube skomentował walkę Dąbrowski-Najman.

Tradycyjnie najpierw sprawy bieżące, w których numer jeden to walka ala, a raczej blamaż i kompromitacja dziadka Dyzmy na gali MMA VIP 4. Tak więc słowo ciałem się stało (…) Miałem jednak trochę nadziei – myślałem, że wiekowy już wieprz pokaże odrobinę klasy i umiejętności, jednak nic bardziej mylnego. W pierwszej rundzie zagubiony Dyzma poszedł na przeciwnika jak kilkumiesięczny bobas w poszukiwaniu wymiona mamy. Tyle tylko, że z zamkniętymi oczami – machając berłami, chcąc przycelować w szczepionkę. Atak się powiódł, a biedny Marcinek zaliczył glebę. Przerażony atakujący go toną tłuszczu z Nadarzyna. Pewnie spodziewał się tego, bo do mizianka wyszedł w odzieniu, więc nie było opcji sutka w sutkę. W końcówce rundy moje przekonanie graniczyło z pewnością, że dojdzie do stosunku rodem z kamasutry. Po przerwie wystarczył jeden nie za mocny gong, aby nasza niebezpieczna jednoosobowa mafia o szklanej szczęce była podłączona. I zgięty jak cyrkiel oczekiwał finiszu. Sędzia przewidując, że po kolejnej bombie nasz amator pyz może wylądować na OIOMIE, przytomnie przerywa walkę. Reasumując, niektórzy zarzucacie mi brak obiektywizmu, że moja niechęć do Dyzmy nie pozwoli mi na rzetelną ocenę tej walki. Ciężko to nazwać walkę, nie można to nazwać potyczką. Mit knura z Tarnowa prysł i pozostał niesmak oraz kompromitacja, która będzie się za nim snuć jak smród po gaciach. Pół roku przygotowań i taki żenujący spektakl, a nie mówiłem, że to lamus?

Misiek z Nadarzyna: Nawet jak idzie do kibla to w tej masce!

Mirosław Dąbrowski postanowił odpowiedzieć na słowa ”Mięśniaka i ”Masy”.

Chciałbym się odnieść do wypowiedzi tego Mięsnego giermka i Masnoniego zasranego, największego kapusia w Polsce od 95 roku. Cały czas się prują, próbują, atakują. Słuchajcie oni po prostu szukają dziury w całym. Jak im ktoś po rajtach nie pociśnie no to k*y źle się czują, a jak ktoś poleci to się onanizują, bo podnieca ich to. To są zwykłe prujdupki, które w ten sposób próbują się.. dotlenić. Zwykłe, marne dziurawce. Jeden ciągle w masce, chyba sam się wstydzi tej swojej mordy. Nawet jak idzie do kibla to w tej masce. A ten drugi mięsna panienka to cóż mogę powiedzieć. Nawet czytać nie umiesz Ty durniu bez szkoły, pie*dolisz że jesteś stąd/stamtąd, sam nie wiesz skąd jesteś i czyj jesteś. Ty Warszawą rządziłeś, miałeś 12 lat to co Ty dałnie mogłeś rządzić. Pidolisz, że mnie nikt nie znał. Dawaj z Arturem Karasiem i Słowikiem zrób wywiad na mój temat (..) Zostałeś dwa razy przeorany i nie pruj się, bo dobrze wiesz co znaczy w więzieniu jak kogoś przekopią. Jesteś bez honoru k*rwo i bez ambicji. Ciągnij flaka swojemu szefciowi.    

Całe wideo poniżej:

Zobacz także:

Kubiszyn po podpisaniu nowego kontraktu z GROMDĄ: Podjąłem ryzykowną i niełatwą dla mnie decyzję! Co wy na to?

Mateusz Kubiszyn w mediach społecznościowych zabrał głos. ”Don Diego” zdecydował, że podpisze nowy kontrakt z organizacją GROMDA. Tym samym Kubiszyn będzie jednak toczył następne walki na gołe pięści.

Anzor Azhiev wyjawia: Byłem torturowany, nie mogę wrócić do ojczyzny! 

Anzor Azhiev (7-2) w rozmowie z portalem sport.pl postanowił opowiedzieć swoją straszliwą historię. Utalentowany zawodnik MMA wyjawił, że był torturowany i nie może wrócić do swojej ojczyzny.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis