MMA PLMMA-VIPMisiek z Nadarzyna o walce z Żuromem: Na pewno go rozerwę, na milion procent!

Misiek z Nadarzyna o walce z Żuromem: Na pewno go rozerwę, na milion procent!

Mirosław Dąbrowski jest pewny swego przed debiutem w mieszanych sztukach walki. ”Misiek z Nadarzyna” zapewnia, że robi szybko znaczące postępy. Dąbrowski w przyszłym roku ma zmierzyć się z Andrzejem Żuromskim.

”Żurom” drugi pojedynek w MMA VIP ma stoczyć na początku stycznia. Andrzej na czwartej edycji zmierzy się z Tomaszem Chicem, a następnie z Mirosławem Dąbrowskim. To nie koniec, bo przy ”Żuromie” ustawia się kolejka. Mowa o pojedynku z Kazikiem Klimatem Kartelem.

Było gorąco przed konferencją prasową. Kazik postanowił rzucić się z pięściami na ”Żuroma”.

😔 Niestety, testosteron dał się we znaki naszym zawodnikom.Nie popieramy ataków przed galą ‼️Czy w końcu dojdzie do ich pojedynku w klatce⁉️

Posted by MMA-Vip on Saturday, September 11, 2021

Misiek z Nadarzyna: Pokażę jak dziadek napie*dala!

To już pewne! Mirosław Dąbrowski zadebiutuje w MMA. W przyszłym roku na gali MMA VIP dojdzie do jego starcia z Andrzejem Żuromskim.

”Misiek z Nadarzyna” jest pewny swego – co możemy zauważyć w rozmowie z portalem fightsport.pl. To nie koniec, bo Dąbrowski jest otwarty, aby zwycięzca zgarnął całą wypłatę.

Cóż, poszło jakieś słowo, już padło. I co.. Będzie VIP MMA 4 z Żuromem, bo chwalił się, że jestem dziadek-śmadek, dlatego mu pokażę jak dziadek napie*dala. Na pewno go rozerwę, na milion procent.

Zobacz także:

KSW 64: Z kim zmierzy się Mariusz Pudzianowski? Lewandowski wspomina o dwóch opcjach!

Podczas zbliżającej się gali KSW 64 do oktagonu powróci Mariusz Pudzianowski. Na chwilę obecną nie jest wiadome kto będzie jego przeciwnikiem, lecz jeden z właścicieli KSW powiedział, że biorą pod uwagę kilka opcji.

Tomasz Adamek komentuje potencjalną walkę ze Szpilką w KSW! Widzieliście?

To byłoby dopiero zaskoczenie. Powstała burza po informacji o potencjalnej walce Artura Szpilki z Tomaszem Adamkiem w KSW. Oczywiście ich rewanż odbyłby się na zasadach mieszanych sztukach walki. Teraz komentarz w tej sprawie zabrał popularny ”Góral”.