MMA PLFreak FightMisiek z Nadarzyna o walce z Masą: Zażądał 2 miliony! [WIDEO]

Misiek z Nadarzyna o walce z Masą: Zażądał 2 miliony! [WIDEO]

Misiek z Nadarzyna pojawił się podczas wczorajszej czwartej edycji PunchDown. Niewykluczone, że Mirosław Dąbrowski w przyszłości spróbuje swoich sił w rywalizacji na liście.

Misiek

W ostatnim czasie mówiło się o głośnej walce! Mowa tu o starciu Miśka z Nadarzyna z ”Masą”. Bez wątpienia byłby to hit PPV. Wydaje się jednak, że ta walka jest mało prawdopodobna, ponieważ ”Masa” zażyczył sobie dwa miliony złotych.

Misiek z Nadarzyna: Ja mu nie będę nabijał kabzy!

Mirosław Dąbrowski pojawił się na wczorajszej gali PunchDown 4. Tym samym zapytaliśmy go o potencjalną walkę z ”Masą”.

Propozycja walki w klatce.. To znaczy nie propozycja to padło tak podczas wywiadu z Mściwojem, ale to nie była żadna propozycja. Nikt nikomu nie proponował. Tamten zażądał, że chce 2 miliony dostać, gdzieś w telewizji, gdzieś po cichu. To ja mówię bokserom znanym nie dają tak 500 tysięcy dolarów czy 600, a tutaj on się przyczepił żeby coś w masce… Przedstawienie, więc niech sobie walczy, ja mu nie będę nabijał kabzy, bo ja przecież nie mógłbym dostać mniej skoro świadek korony dostaje 2 miliony to ja co jako dobry chłopak dostałbym mniej? Niech się ciągnie! To nie była żadna propozycja walki, on się tylko ośmieszył, że chciałby 2 miliony, ale z jego ochroniarzem mogę się spróbować tutaj nawet na PunchDownie.

Cała rozmowa poniżej:

Zobacz także:

Fury vs Wilder 3 już oficjalnie! Nie będzie walki z Joshuą! Zaskoczeni?

To już oficjalna wiadomość! Będzie walka Tyson Fury vs Deontay Wilder 3! Informację o podpisaniu kontraktu w niecodzienny sposób przekazał fanom Brytyjczyk.

Elite Fighters: Warszawski Dresik zadebiutuje w MMA! Gala już w lipcu! Będziecie oglądać?

Już dziesiątego lipca ma odbyć się pierwsza edycja Elite Fighters. Organizacja podczas ostatniego spotkania postanowiłą ogłosić głównych bohaterów.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis