MMA PLMMA-VIPMisiek z Nadarzyna o Szczenie: Skoro widać, że to jest ninja domowy, to ja mu nie będę mówił… [WIDEO]

Misiek z Nadarzyna o Szczenie: Skoro widać, że to jest ninja domowy, to ja mu nie będę mówił… [WIDEO]

Udało nam się porozmawiać z Mirosławem Dąbrowskim, który mocno trenuje do debiutu w mieszanych sztukach walki. ”Misiek z Nadarzyna” wypowiedział się o pojedynku z Andrzejem Żuromskim czy choćby o walce wieczoru MMA VIP 3, która odbędzie się dwudziestego dziewiątego października w Częstochowie.

Mirosław pojawił się na ostatniej konferencji prasowej promującą galę MMA VIP 3. ”Misiek z Nadarzyna” przyjął wyzwanie i tym samym na jednej z nadchodzących gal ma dojść do jego starcia z Andrzejem ”Żuromem” Żuromskim.

Misiek z Nadarzyna: Pokazał jakim jest bydlakiem!

Nie tak dawno pojawiły się informacje o tym, że Ryszard Szczena został zatrzymany przez policję z powodu afery domowej. ”Misiek z Nadarzyna” ostro skomentował kolejną aferę, która pojawiła się przy ”Szczenie”.

Nie przecież Szczena słyszałem tutaj, że pobił tą dziewczynę. Wyszło ku**a jak wyszło, bardzo źle moim zdaniem. Pomógł mu Marcin w jakiś sposób, z jakiegoś doła wyjść. Nie mówię finansowe, to w ogóle bardziej się pokazać. Jeśli to jest ninja domowy to ja mu nie będę mówił jak ma na imię, bo chyba każdy wie, ale tak mu na imię. Jest mi głupio, bo na poprzedniej gali gratulowałem mu, że wygrał. Jest mi głupio z tego powodu, że pokazał jakim jest bydlakiem. Ludzie tam pisali, że dziecko miało alkohol we krwi… To już dla mnie niesmaczne. W moich oczach i wyobrażam sobie, że w wielu innych…

Cala rozmowa poniżej:

Zobacz także:

Artur Szpilka wspiera Kownackiego: Mam nadzieje, że się podniesiesz! Widzieliście?

Środowisko sportowe wspiera Adama Kownackiego! Po Mariuszu Pudzianowskim czy Łukaszu Jurkowskim słowa otuchy przekazał były rywal “Baby Face’a”, Artur Szpilka.

Irański Hulk wyzwał na pojedynek Forda: Zostawię twoją rodzinę bez Ciebie! Co wy na to?

Sajad Gharibi ponownie wyzywa do walki Martyna Forda. Jak dobrze wiemy ta walka miała się odbyć już 2019 w KSW. Ostatecznie do takowej walki nie doszło. Ostatnio znowu zrobiło się o tym pojedynku głośno a wszystko to przez ,,Irańskiego Hulka”, który w nieprzyzwoitych słowach sprowokował Brytyjczyka.