MMA PLMMA-VIPMisiek z Nadarzyna o Stanowskim: Tutaj potępiasz jednych, a zobacz kogo masz koło siebie!

Misiek z Nadarzyna o Stanowskim: Tutaj potępiasz jednych, a zobacz kogo masz koło siebie!

Mirosław Dąbrowski w rozmowie z Karolem Garncarzem wypowiedział się o ostatnich słowach Krzysztofa Stanowskiego. Dziennikarz potępiał zachowanie Marcina Najmana, który podczas pierwszej konferencji MMA VIP 4 ogłosił bossa. Został nim Andrzej ”Słowik” Zieliński.

Misiek

Misiek bez dwóch zdań się przyłożył do przygotowań co widać po samej sylwetce. Według jego relacji schudł już 30kg. Mirosław zadebiutuje w mieszanych sztukach walki już piątego marca. Będzie to walka wieczoru MMA VIP 4. Dąbrowski zmierzy się z bardziej doświadczonym Marcinem Najmanem.

Misiek z Nadarzyna o Stanowskim: Moim zdaniem za ostro poleciał, poniosło go!

Mirosław Dąbrowski zabrał głos w sprawie ostatnich nagrań Krzysztofa Stanowskiego.

Moim zdaniem za ostro poleciał, poniosło go. Może był pod wpływem jakiś leków, nie wiem dlaczego tak mówił. Wyzywa ludzi od bandytów – definicja słowa bandyta to chyba każdy wie co to znaczy. Morderca, porywacz, jakiś tam gwałciciel. ”Słowik” nie ma żadnego takiego zarzutu postawionego, więc nie wiem czy nie będzie skarżył go nawet z tego powodu. Bo pewnie kilku adwokatów się znajdzie, którzy to podejmą. Nazywając ludzi szmatami, którzy wykupią PPV – ogarnij się, ktoś kto Cię ogląda niech Cię ogląda, nikt nie mówi czy jesteś taki czy owaki. Tutaj potępiasz jednych, a zobacz kogo masz koło siebie. Nie będę mówił nazwiskami, Ty dobrze wiesz o kogo chodzi i jakoś nie przeszkadza – że jakieś historie z narkotykami i wszystko dobrze. A tutaj do jednego kotła wrzuca. Przecież ”Słowik” nie ma żadnego takiego postawionego zarzutu (…) Dobrze to niech wskaże redaktor kto z grupy pruszkowskiej siedzi za zabójstwo. Może w taki sposób jeżeli komuś zlecał zabójstwa to komu? Bo ja nie znam tych ludzi co siedzą za zabójstwo. Nawet nie wiem czy pruszkowskie mają coś za porwania.

Cała rozmowa poniżej:

Zobacz także:

Włodarze FAME MMA o sytuacji z Don Kasjo: Zawiódł nas bardzo! Co wy na to?

Podczas specjalnej konferencji FAME MMA dwóch włodarzy – Wojciech Gola i Michał Baron skomentowali ostatnią sytuację z popularnym ”Don Kasjo”. Kasjusz Życiński odszedł z FAME MMA i został właścicielem nowo powstałej organizacji Prime Show MMA.

Poznaliśmy nowych zawodników FAME MMA i plany organizacji na 2022 rok! Widzieliście?

Podczas specjalnej konferencji FAME MMA poznaliśmy plany organizacji na 2022 rok. Ponadto ogłoszono nowe postacie, które już niebawem stoczą pojedynki w freakowej federacji.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis