MMA PLMMA-VIPMisiek z Nadarzyna nie do poznania: Zacząłem od 148 kilo, a dziś było…

Misiek z Nadarzyna nie do poznania: Zacząłem od 148 kilo, a dziś było…

Mirosław Dąbrowski jest już w dobrej formie. ”Misiek z Nadarzyna” w pierwszej połowie 2022 roku ma zadebiutować w mieszanych sztukach walki. Dąbrowski w mediach społecznościowych pochwalił się dużą zmianą – mowa o zrzuceniu kilogramów.

Mirosław pojawił się na ostatniej konferencji prasowej promującą galę MMA VIP 3, do której dojdzie dwudziestego dziewiątego października w Częstochowie. ”Misiek z Nadarzyna” przyjął wyzwanie i tym samym na jednej z nadchodzących gal ma dojść do jego starcia z Andrzejem ”Żuromem” Żuromskim.

Doszło nawet do pierwszego face to face:

Misiek z Nadarzyna: Dziś było 120 kg!

Mirosław Dąbrowski w mediach społecznościowych pochwalił się dużą zmianą. Mowa o kilogramach, bo ”Misiek z Nadarzyna” zrzucił już 28 kilogramów. Dąbrowski przygotowania do debiutu w MMA spędza w Copacabanie Tarnów.

Treningi są trzy razy w tygodniu Copacabana Tarnów no i ,waga idzie w dół. Dziś było 120 kg a zacząłem od 148 kg tak więc jest ok !!

Treningi są trzy razy w tygodniu Copacabana Tarnów no i ,waga idzie w dół. Dziś było 120 kg a zacząłem od 148 kg tak więc jest ok !!!!!

Posted by Mirosław Dąbrowski on Friday, October 15, 2021

Zobacz także:

UFC 267: Prochazka gotowy wejść w zastępstwo! Czech okłada drzewo niczym JCVD! [WIDEO] Widzieliście?

Jiri Prochazka (28-3-1) jest w dobrej formie i zapewnia, że będzie gotowy wejść w zastępstwo na gali UFC 267. Mowa o walce wieczoru gali w Abu Dhabi, gdzie Jan Błachowicz (28-8) stanie do drugiej obrony pasa wagi półciężkiej. Polak trzydziestego października zmierzy się z doświadczonym Gloverem Teixeirą (32-7).

Taxi Złotówa prezentuje “taxi drivera”: To cios, którym pokonam Pudziana – tego podrabianego i tego prawdziwego! Co wy na to?

Szymon “Taxi Złotówa” Wrzesień to nowa gwiazda nie tylko MMA, ale i pro wrestlingu. Youtuber i taksówkarz, który na rozkładzie ma samą elitę freaków (Najmana, Bonusa BGC i Lwa Kaźmierczuka) zaprezentował cios, który nazwał “taxi driverem” i którym ma pokonać nawet… Mariusza Pudzianowskiego.