MMA PLCiekawostkiMisiek z Nadarzyna miał problem z Robertem Ruchałą? Zawodnik KSW opowiedział anegdotę z gangsterem

Misiek z Nadarzyna miał problem z Robertem Ruchałą? Zawodnik KSW opowiedział anegdotę z gangsterem

Czy Misiek z Nadarzyna miał kiedyś problem z Robertem Ruchałą? Wątek tego niecodziennego połączenia został poruszony podczas programu Oktagon Live na Kanale Sportowym, gdzie młoda gwiazda KSW była gościem Macieja Turskiego i Alberta Odzimkowskiego.

Misiek z Nadarzyna miał problem z Robertem Ruchałą

Ruchale towarzyszył jego menadżer i właściciel portalu MMA.PL Dominik Woźniak. Obaj – nawiązując do nazwiska zawodnika KSW – opowiedzieli anegdotę, której bohaterem był przygotowujący się do starcia z Marcinem Najmanem – Misiek z Nadarzyna.

Misiek z Nadarzyna miał problem z Robertem Ruchałą? Zawodnik KSW opowiedział anegdotę z gangsterem

O co dokładnie chodzi? Wygląda na to, że Robert Ruchała obawiał się, że to on jest tym Ruchałą, do którego swoje słowa skierował były gangster.

O sprawie opowiedział Dominik Woźniak:

“Była też taka sytuacja, że Robert do mnie pisze: Ej, czemu Misiek z Nadarzyna mnie wyzywa? Mówię: Jak Cię wyzywa? Czekaj, sprawdzę. I okazało się, że jest taka osoba, która walczy we freakowej organizacji o pseudonimie Psychotrop, który też się nazywa Ruchała. I Robert już tu cały zestresowany, że go mafia dojedzie…”

Cały program Oktagon Live do sprawdzenia poniżej:

Zobacz także:

Damian Janikowski chętny na starcie z Soldiciem: Wiemy, że jest do trafienia! Co wy na to?

Od kilku tygodni trwają zawzięte rozmowy, kto powinien być następnym rywalem Roberto Soldicia? Niespodziewanie swoją kandydaturę do walki z podwójnym mistrzem zgłosił… Damian Janikowski.

Mamed Khalidov prezentuje formę! Legenda KSW dalej może sprawić niespodziankę! Widzieliście?

Są następne nagrania! Mamed Khalidov (35-8-2) w mediach społecznościowych opublikował fragmenty z treningów. Reprezentant Arrachionu Olsztyn szybko wrócił do treningów po ostatniej bolesnej przegranej z Roberto Soldiciem (20-3).

Właściciel MMA.PL w Kanale Sportowym: Nie rozumiem dlaczego ludzie w polskim MMA ciągle mówią mi co mam robić

Właściciel MMA.PL Dominik Woźniak gościł dzisiaj w Kanale Sportowym w programie Macieja Turskiego Oktagon Live. Woźniak jest także menadżerem, którego podopiecznym z najgłośniejszym nazwiskiem jest Robert Ruchała. Młody gwiazdor KSW był głównym gościem całego programu.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis