MMA PLMarcin NajmanMisiek ostro o sędziowaniu: Był po stronie Najmana! W rewanżu sędzia będzie za klatką! [WIDEO]

Misiek ostro o sędziowaniu: Był po stronie Najmana! W rewanżu sędzia będzie za klatką! [WIDEO]

Mirosław Dąbrowski był rozczarowany pracą sędziego Piotra Michalaka. ”Misiek z Nadarzyna” ma nadzieje, że w niedalekiej przyszłości dojdzie do rewanżu z Marcinem Najmanem. 60-latek nie zgadza się z przerwaniem.

Misiek

Przypomnijmy, że w pierwszej rundzie Mirosław był blisko skończenia. Mocny cios w stójce i ”El Testosteron” na deskach. ”Misiek z Nadarzyna” nie wykorzystał świetnej okazji. W drugiej odsłonie Najman chciał obalić, ale na to przygotowany był Dąbrowski. Przy siatce Marcin trafił mocnym ciosem, który zachwiał Mirosławem. Sędzia błyskawicznie wkroczył przerwać walkę.

Dąbrowski: Miałem go już atakować, a tu sędzia przerwał walkę!

Mirosław Dąbrowski był rozczarowany i nie zgadzał się z decyzją sędziego. ”Misiek z Nadarzyna” chce rewanżu z Marcinem Najmanem.

To była pierwsza taka moja walka. No cóż w drugiej rundzie, gdzieś mnie cmyknął ja się uchyliłem, później garda. Miałem go już atakować, a tu sędzia przerwał walkę. Wiadomo może dobrze, nie będę już tutaj… podszedłem do sędziego i powiedziałem, że on wygrał.    

Cała rozmowa poniżej:

Zobacz także:

Dana White znów pójdzie swoją drogą? UFC nie reaguje na atak Rosji na Ukrainę

Dana White to postać charyzmatyczna i wyjątkowa, ale też kontrowersyjna. Dzięki jego uporowi amerykańska organizacja świetnie przeszła przez kryzys wywołany pandemią koronawirusa. Teraz wobec aktualnej sytuacji na świecie, a więc ataku Rosji na Ukrainę włodarz UFC również zareagował na swój sposób. A właściwie… nie zareagował wcale.

Zawodnik UFC zebrał 10 tysięcy dolarów na pomoc dla rodziny po aresztowaniu Caina Velasqueza! Widzieliście?

Piękny gest jednego z zawodników UFC! Derek Brunson zebrał 10 tysięcy dolarów dla rodziny Caina Velasqueza, która na ten moment pozostała bez ojca.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis