MMA PLDamian JanikowskiMirosław Okniński zaprasza Damiana Janikowskiego na treningi: Rewanż z Pawlakiem i pewne zwycięstwo

Mirosław Okniński zaprasza Damiana Janikowskiego na treningi: Rewanż z Pawlakiem i pewne zwycięstwo

Mirosław Okniński nie przestaje wbijać szpilek w klub WCA, gdzie do starcia z Pawłem Pawlakiem na KSW 63 przygotowywał się Damian Janikowski.

Mirosław Okniński

Były medalista olimpijski w zapasach przegrał walkę z mistrzem Babilon MMA jednogłośną decyzją sędziów, wyraźnie przegrywając na punkty.

Trener Akademii Sportów Walki Wilanów – Mirosław Okniński najpierw wyszydził wyniki WCA na tej gali (szerzej o tej szyderce -> TUTAJ), a teraz zaproponował pewny eksperyment przygotowawczy.

Mirosław Okniński zaprasza Damiana Janikowskiego na treningi: Rewanż z Pawlakiem i pewne zwycięstwo

Okniński zaproponował pewien eksperyment mający polegać na przygotowaniu Damiana Janikowskiego do potencjalnego rewanżu z Pawłem Pawlakiem.

Zdaniem trenera Akademii Sportów Walki Wilanów, pod jego wodzą Damian Janikowski wygra drugie starcie z Pawłem Pawlakiem, co napisał komentując wpis udostępniony przez nasz portal na facebooku:

Zdjęcie

A Wy co sądzicie na ten temat? Czy Mirosław Okniński jest lepszym trenerem niż dwójka Robertów: Jocz i Złotkowski z WCA trenujących na co dzień Damiana Janikowskiego?

Zobacz także:

“Zróbcie nam walkę!” – Mamed Khalidov akceptuje wyzwanie Roberto Soldica na KSW 63! Czekacie?

Tak jest! Największa walka w historii KSW może wydarzyć się w najbliższych miesiącach! Mamed Khalidov bowiem akceptuje wyzwanie Roberto Soldica, które ten rzucił mu na KSW 63!

Glory 78: Arkadiusz Wrzosek wraca z piekieł i ciężko nokautuje legendę! Oglądaliście?

Fenomen! Arkadiusz Wrzosek (14-5, 8 KO) wrócił po straszliwych problemach w Rotterdamie. W walce wieczoru nasz reprezentant zmierzył się z legendarnym Badrem Harim (106-16, 92 KO). Wrzosek w drugiej rundzie ciężko znokautował legendę z Maroka.

UFC: Brunson zdominował i ostatecznie w trzeciej rundzie poddał bezradnego Tilla! [WIDEO]

Derek Brunson (23-7) zaskoczył swoją dominacją! Amerykanin dzielił i rządził podczas walki wieczoru w Las Vegas. Brunson ostatecznie w trzeciej rundzie poddał bezradnego Darrena Tilla (18-4-1).

Andrzej Kościelski przeprasza za niecenzuralne słowa na KSW 63: Popełniłem duży błąd…

Trener Ankos MMA Andrzej Kościelski przeprasza za niecenzuralne słowa, które wypowiedział na gali KSW 63 po walce swojego podopiecznego.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis