MMA PLDamian JanikowskiMirosław Okniński zaprasza Damiana Janikowskiego na treningi: Rewanż z Pawlakiem i pewne zwycięstwo

Mirosław Okniński zaprasza Damiana Janikowskiego na treningi: Rewanż z Pawlakiem i pewne zwycięstwo

Mirosław Okniński nie przestaje wbijać szpilek w klub WCA, gdzie do starcia z Pawłem Pawlakiem na KSW 63 przygotowywał się Damian Janikowski.

Były medalista olimpijski w zapasach przegrał walkę z mistrzem Babilon MMA jednogłośną decyzją sędziów, wyraźnie przegrywając na punkty.

Trener Akademii Sportów Walki Wilanów – Mirosław Okniński najpierw wyszydził wyniki WCA na tej gali (szerzej o tej szyderce -> TUTAJ), a teraz zaproponował pewny eksperyment przygotowawczy.

Mirosław Okniński zaprasza Damiana Janikowskiego na treningi: Rewanż z Pawlakiem i pewne zwycięstwo

Okniński zaproponował pewien eksperyment mający polegać na przygotowaniu Damiana Janikowskiego do potencjalnego rewanżu z Pawłem Pawlakiem.

Zdaniem trenera Akademii Sportów Walki Wilanów, pod jego wodzą Damian Janikowski wygra drugie starcie z Pawłem Pawlakiem, co napisał komentując wpis udostępniony przez nasz portal na facebooku:

Zdjęcie

A Wy co sądzicie na ten temat? Czy Mirosław Okniński jest lepszym trenerem niż dwójka Robertów: Jocz i Złotkowski z WCA trenujących na co dzień Damiana Janikowskiego?

Zobacz także:

“Zróbcie nam walkę!” – Mamed Khalidov akceptuje wyzwanie Roberto Soldica na KSW 63! Czekacie?

Tak jest! Największa walka w historii KSW może wydarzyć się w najbliższych miesiącach! Mamed Khalidov bowiem akceptuje wyzwanie Roberto Soldica, które ten rzucił mu na KSW 63!

Glory 78: Arkadiusz Wrzosek wraca z piekieł i ciężko nokautuje legendę! Oglądaliście?

Fenomen! Arkadiusz Wrzosek (14-5, 8 KO) wrócił po straszliwych problemach w Rotterdamie. W walce wieczoru nasz reprezentant zmierzył się z legendarnym Badrem Harim (106-16, 92 KO). Wrzosek w drugiej rundzie ciężko znokautował legendę z Maroka.

UFC: Brunson zdominował i ostatecznie w trzeciej rundzie poddał bezradnego Tilla! [WIDEO]

Derek Brunson (23-7) zaskoczył swoją dominacją! Amerykanin dzielił i rządził podczas walki wieczoru w Las Vegas. Brunson ostatecznie w trzeciej rundzie poddał bezradnego Darrena Tilla (18-4-1).

Andrzej Kościelski przeprasza za niecenzuralne słowa na KSW 63: Popełniłem duży błąd…

Trener Ankos MMA Andrzej Kościelski przeprasza za niecenzuralne słowa, które wypowiedział na gali KSW 63 po walce swojego podopiecznego.