MMA PLArtur SzpilkaMirosław Okniński zapewnia: Załęcki jakby nie miał kontuzji rozwaliłby Szpilkę jak gnój po polu!

Mirosław Okniński zapewnia: Załęcki jakby nie miał kontuzji rozwaliłby Szpilkę jak gnój po polu!

Mirosław Okniński nie odpuszcza! Uznany trener w mediach społecznościowych postanowił odnieść się do ostatniej walki swojego podopiecznego. Mowa o Denisie Załęckim, który wystąpił w co-main evencie High League 4 w Gliwicach i zmierzył się z Arturem Szpilką.

Okniński

”Szpila” był mocno spychany pod siatkę, gdzie przyjął sporo mocnych uderzeń. Mimo wszystko były pretendent do mistrzostwa świata w boksie przetrwał kryzys i zaraz odpowiadał. ”Bad Boy” postanowił zaatakować obrotowym uderzeniem, a wtedy dała o sobie znać kontuzja. Było wtedy już po wszystkim.

Warto zaznaczyć, że trener Okniński podsumowywał już walkę w rozmowie z portalem MMA Bądź Na Bieżąco.

Ja uważam, że jakby był zdrowy i kondycyjnie w takiej dyspozycji jak z Kubiszynem, to Szpilka by… Po prostu tutaj, jak bił to nie mógł tej nogi dostawiać i ta lewa noga, którą miał kontuzjowaną, to mu słabo szła do przodu. Chybotał się na tej nodze, więc ja myślę, że tu byłby inny wynik. Ja powiem tak – Szpilka wygrał nie zadając jednego ciosu. Szpilka nie zadał żadnego ciosu, to Denis sam się przewrócił, a później na ziemi jak Denis leżał z chorą nogą, to go dobił. Szpilka wygrał. Denis wszedł w takiej dyspozycji, w jakiej wszedł. On miał kontuzję, chciał walczyć. Ja powiedziałem, żeby nie walczył, ale on mnie przekonał, że walczymy.

Okniński ponownie zabiera głos!

Mirosław Okniński po raz kolejny postanowił wypowiedzieć się o walce Denisa Załęckiego z Arturem Szpilką.

Denis Załęcki jakby nie miał kontuzji rozwaliłby Artura Szpilkę jak gnój po polu. Artur nie wierzy, że nasi zawodnicy są mocni, to wystawimy Adama Oknińskiego lub Michała Wampira Pasternak lub Kamila Minde. A jak Denis wyzdrowieje to rewanż.

Denis Załęcki jak by nie mial kontuzji rozwalilby Artura Szpilke jak gnoj po polu.Artur NIE wierzy ze nasi zawodnicy sa…

Posted by Mirek Okniński on Thursday, September 22, 2022

Zobacz także:

Mocna wymiana zdań Szpilki z Załęckim: Miałeś się nie tłumaczyć, a pierniczysz jak potłuczony! Widzieliście?

To nie koniec! Na instagramie doszło do wymiany zdań pomiędzy Arturem Szpilką, a Denisem Załęckim. ”Bad Boy” postanowił zareagować na wpis ”Szpili” na instagramie, a wtedy doszło do dyskusji.

Kamiszka komentuje wymianę zdań Szpilka – Załęcki i zwraca się do Denisa: Daliście się oszukać! Co wy na to?

Bardzo ostro dzieje się w internecie po walce Artura Szpilki z Denisem Załęckim na High League 4. Teraz w dyskusję włączyła się narzeczona “Szpili” Kamila Wybrańczyk. Kamiszka skomentowała wszystko na swoim Instagramie, nie brakuje mocnych słów.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis