Zarabiaj na konopiach
 
 
MMA PLJan BłachowiczMirosław Okniński w ostrych słowach do Jana Błachowicza: Janek pie**oli jak potłuczony!

Mirosław Okniński w ostrych słowach do Jana Błachowicza: Janek pie**oli jak potłuczony!

W ostatnich dniach było głośno o zwarciu pomiędzy Jorge Masvidalem a Colbym Covingtonem. Masvidal zaatakował Covingtona przed restauracją Papi Steak. Jan Błachowicz odniósł się do całego zajścia i powiedział, że trzyma stronę Masvidala i kiedyś takie sprawy właśnie tak się załatwiało. Mirosław Okniński za te słowa zrugał Błachowicza.

Piątego marca na UFC 272 doszło do walki Jorge Masvidal vs. Colby Covington. Zwycięsko z tego starcia wyszedł Colby, który wykorzystał porażającej przewagę zapaśniczą. Panowie na konferencjach nie szczędzili sobie gorzkich słów i Colby często wspominał o rodzinie Masvidala. Ten w odwecie go zaatakował na ulicy.

Mirosław Okniński: Janek pie**oli jak potłuczony!

Jan Błachowicz był wczoraj gościem magazynu Koloseum. Tam przy okazji odniósł się do zajścia Masvidal vs. Covington w takich słowach:

“Ja trzymam stronę Masvidala. Kiedyś takie sprawy załatwiało się poza Internetem. Jak ktoś miał jakiś problem, to się szło za garaże i ten problem wyjaśniało. Jeśli faktycznie bardzo ubliżał jego rodzinie w Internecie, to Masvidal załatwił sprawę po męsku. – Powiedział Błachowicz

Gdy jest okazja zrugać kogoś z WCA to Mirosław Okniński nie może przejść obok takiej okazji obojętnie. Tak było tym razem. Trener Mirosław w dosyć dosadnych słowach odniósł się do wypowiedzi Janka i całego zajścia.

Janek pie**oli jak potłuczony! Albo robimy sport, albo bandytkę. Przez wiele lat walczyliśmy o to żeby ludzie mieli nas za sportowców. Janek Błachowicz swoją wypowiedzią pokazuje, że ma problemy z racjonalnym myśleniem!

Co sądzicie o tej całej sytuacji? Jorge Masvidal odpowiednio próbował załatwić sprawę czy jednak trzeba takie zachowania potępiać?

Zobacz także:

Weekendowy rozkład jazdy z MMA [26-27.03.2022]

Przed nami kolejny weekend pełen emocji związanych z MMA, ale również innymi sportami walki.

Walczył na ostatniej GROMDZIE, a teraz czeka go starcie z skandalistą Datsikiem!

Saulo Cavalari nie zamierza długo odpoczywać po ostatnim starcie w Polsce.  Brazylijczyk wyjechał na przygotowania do Rosji. Były mistrz Glory dostał zaproszenie od Artema Vakhitova (któremu również pomoże w przygotowaniach). 

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis