MMA PLCezary OleksiejczukMirosław Okniński tłumaczy rozstanie z braćmi Oleksiejczuk: Przepraszam za “tumanów” ale normalne rozmowy nie działały

Mirosław Okniński tłumaczy rozstanie z braćmi Oleksiejczuk: Przepraszam za “tumanów” ale normalne rozmowy nie działały

Potężny trener Mirosław Okniński tłumaczy rozstanie z braćmi Oleksiejczuk, którzy nie są już zawodnikami Akademii Sportów Walki Wilanów. Trener ogłosił zakończenie współpracy na Facebooku.

Mirosław Okniński

O formę poinformowania opinii publicznej o końcu współpracy między braćmi Oleksiejczuk a trenerem Oknińskim, pretensje miał młodszy z nich – Cezary. Mistrz FEN w wadze półśredniej tłumaczył w magazynie Koloseum, że wolałby z trenerem porozmawiać o tej sytuacji niż dowiadywać się o zwolnieniu z Facebooka.

Co na to Trener Okniński? Oczywiście, zamieścił posta na Facebooku, w którym tłumaczy się z wyrzucenia z klubu braci Oleksiejczuk.

Mirosław Okniński tłumaczy rozstanie z braćmi Oleksiejczuk: Przepraszam za “tumanów” ale normalne rozmowy nie działały

“Dlaczego wycofalem sie ze wspolpracy z Braćmi Oleksiejczuk przez info na fb.Rozmowy z Michalem nie przynosily efektow nie rozumial tego ze trener glowny decyduje o taktyce.Jezeli Michal nie rozumial co mowie i nie wyciagal wnooskow ze wczesnieszych rozmow to musialem podjac takie kroki.Przepraszam jezeli obrazilem was od tumanow ale normalne rozmowy nie dzialaly.Tym zerwaniem wspolpracy chce wstrzasnac Michalem ktory mysli ze zjadl juz wszystkie rozumy.Uwazam tez ze dalem dobre podstawy ktore przyniosa w przyszlosci sukcesy braciZerwalem wspolprace dlatego ze niechce klocic sie w klubie ze swoimi zawodnikami jezeli nie sluchaja to do widzenia.”

Dlaczego wycofalem sie ze wspolpracy z Braćmi Oleksiejczuk przez info na fb.Rozmowy z Michalem nie przynosily efektow…

Posted by Mirek Okniński on Friday, December 3, 2021

Zobacz także:

Tomasz Romanowski o Cezarym Oleksiejczuku: Posiada bzdetny pas FEN i chce Materlę?

Tomasz Romanowski ponownie wypowiedział się o Cezarym Oleksiejczuku, czyli nowym mistrzu wagi półśredniej FEN, który po gali FEN 37 wyzwał do walki Michała Materlę, dla którego jest gotowy przenieść się do wyższej dywizji wagowej.

Michał Andryszak bohaterem walki wieczoru FEN 38

Michał Andryszak (22-10-1, 14 KO, 7 SUB) wystąpi w walce wieczoru gali FEN 38, która 22 stycznia odbędzie się w Ostrowie Wielkopolskim. Będzie to debiut reprezentanta ANKOS MMA Poznań w klatce FEN.

Polscy piłkarze pojawią się na KSW 65. Wszystko dzięki sponsorowi Roberto Soldicia

Gala KSW 65 będzie z pewnością największym wydarzeniem polskiej organizacji w tym roku. Walka wieczoru Mamed Khalidov – Roberto Soldić cieszy się ogromnym zainteresowaniem również w środowisku piłkarskim. Dzięki uprzejmości Adama Kostki, sponsora głównego UFD Managment “Kostka Transporte” w Arenie Gliwice pojawią się polscy piłkarze.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis