MMA PLKSWMirosław Okniński strzela w “Jurasa”: Jeśli znowu przejedzie termin, to będzie trzeba zrobić…

Mirosław Okniński strzela w “Jurasa”: Jeśli znowu przejedzie termin, to będzie trzeba zrobić…

Znany warszawski trener Mirosław Okniński ponownie strzela w “Jurasa” Jurkowskiego. Chodzi o niedoszłą walkę człowieka-instytucji w polskim MMA z medalistą olimpijskim Szymonem Kołeckim.

Walka ta miała być main eventem gali KSW 54, ale z powodu kontuzji Jurkowskiego pojedynek ten, jak i całą imprezę, przełożono.

Mirosław Okniński strzela w “Jurasa”: Jeśli teraz znowu przejedzie termin, to będzie zrobić…

Teraz Mirosław Okniński gościł w programie “W ringu z Najmanem”, gdzie opowiedział o aktualnej sytuacji Łukasza Jurkowskiego, który aktualnie nagrywa zdjęcia do drugiego sezonu programu “Ninja Warrior Polska”.

Zdradził też, czy Szymon Kołecki zgodzi się na kolejne podejście do zorganizowania jego walki z “Jurasem”:

“Bartosz Batra napisał, że “Ninja” ma już wszystko, ma kasę, na wszystko może sobie pozwolić i nie musi przejmować się hejterami i może nawet sobie zrobić operację zmiany płci.

Jeśli chodzi o Szymona Kołeckiego, to myślę, że Szymek jeszcze raz zaryzykuje, bo “Ninja” potwierdził walkę we wrześniu/październiku. “Ninja” powiedział, że na jesieni na sto procent stoczy walkę. Trzymamy go za słowo, a jeśli teraz znowu przejedzie termin, to znaczy, że to, co pisał Bartosz Batra o zmianie płci, to trzeba będzie to w końcu zrobić.”

Cały odcinek programu “W ringu z Najmanem” do sprawdzenia poniżej:

Zobacz także:

Khabib Nurmagomedov zdradził z kim stoczy dwie ostatnie walki w karierze

Khabib Nurmagomedov zdradził z kim stoczy swoje dwie ostatnie walki w karierze. Niepokonany mistrz wagi lekkiej UFC jest już u progu przygody ze sportem, ale zostały mu do stoczenia dwie ostatnie walki.

RWC 5 – rozpiska, transmisja, godziny rozpoczęcia gali

Już w najbliższy w piątek w Mrągowie odbędzie się gala RWC 5: Bez przebaczenia. Widowisko będą mogli oglądać na żywo także kibice na trybunach.

Khazmat Chimaev chciał pobić McGregora za znieważenie Khabiba. Oto jaki miał plan!

Khazmat Chimaev w rozmowie z rosyjskim dziennikarzem opowiedział o tym, jak chciał pobić Conora McGregora za znieważenie Khabiba Nurmagomedovowa.