MMA PLCezary OleksiejczukMirosław Okniński podał powód rozstania z braćmi Oleksiejczuk: Budował swój klub, a udawał, że nie buduje

Mirosław Okniński podał powód rozstania z braćmi Oleksiejczuk: Budował swój klub, a udawał, że nie buduje

Trener Akademii Sportów Walki Wilanów Mirosław Okniński podał konkretny powód rozstania z braćmi Oleksiejczuk, z którymi w głośnych okolicznościach zerwał współpracę.

Mirosław Okniński

Okniński udzielił wywiadu Hubertowi Mściwujewskiemu z portali MMA BNB, gdzie podał konkretny powód i przedstawił całą sytuację ze swojej perspektywy.

Mirosław Okniński podał powód rozstania z braćmi Oleksiejczuk: Budował swój klub, a udawał, że nie buduje

Przypominamy, że Mirosław Okniński zerwał współpracę z zawodnikiem UFC Michałem Oleksiejczukiem i jego bratem Cezarym Oleksiejczukiem po zdobyciu pasa mistrzowskiego FEN, przez tego drugiego.

A dlaczego tę współpracę zerwał? Oto co w tej sprawie powiedział sam Okniński:

“Długo dogadywaliśmy się bardzo dobrze. Problem pojawił się wtedy, kiedy żona Michała zaszła w ciążę i Michał po prostu musiał zajmować się żoną i musiał zająć się swoją rodziną. To nie było tak, że my przestaliśmy się lubić. Po prostu Michał musiał więcej zająć się domem i tam spędzać więcej czasu. To spowodowało mniejszy kontakt, mniej rozmów i to uważam, że oziębiło nasze stosunki. To nie to, że między nami się coś psuło, tylko konsekwentnie coraz mniej czasu ze sobą spędzaliśmy. Wcześniej więcej czasu przebywał w Akademii Sportów Walki Wilanów, a z czasem musiał bardziej zająć się domem, przebywać z rodziną. I to spojrzenie na tę współpracę się zmieniło, bo tam chciał budować swój team. Oczywiście trenowali z Czarkiem też w Akademii. Ale bywały tygodnie, w których nie przyjeżdżali tutaj i nie trenowali. Ja lubiłem Michała, Michał mnie lubił, były dobre relacje między nami, ale Michał teraz buduje dom u siebie, klub mu się spalił i odnowił ten klub i Michał przenosi się bardziej tam i tam chce zbudować swój klub. Z czasem zabrakło rozmowy, w której powiedziałby: Słuchaj trener, ja chcę tam u siebie budować swój klub, bo muszę mieć zaplecze. A zrobił tak, że budował swój klub, a udawał, że nie buduje.”

Zobacz także:

Gwiazda UFC wywołuje burzę swoimi wpisami! McGregor: Ludzie powinni mieć prawo wyboru!

Conor McGregor (22-6) wywołał prawdziwą burzę swoimi wpisami w mediach społecznościowych. Standardowo później wpisy Irlandczyka zniknęły. McGregor skomentował plan wprowadzenia obowiązkowych szczepień. Były podwójny mistrz UFC nie zgadza się z taką sytuacją i uważa, że każdy powinien mieć wybór.

Zaskakujące słowa Boxdela o FAME MMA: To nie jest projekt na jakoś super długo!

Projekt FAME MMA z każdym kolejnym wydarzeniem zyskuje na popularności. Cała koniunktura generuje coraz większe przychody, co pokazują liczby sprzedanych płatnych subskrybcji. Czy coś może więc pójść nie tak? „To nie jest projekt na jakoś super długo” – wypowiedział się jeden z włodarzy FAME, Michał „Boxdel” Baron.

Oficjalnie Michał Materla wraca do KSW! Następna walka już na 66 edycji w Szczecinie!

Jest dobra wiadomość! Dzisiaj podczas ”Hejt Parku” na Kanale Sportowym ogłoszono, że Michał Materla (30-8) wraca do największej organizacji w naszym kraju.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis