MMA PLFAME MMAMirosław Okniński ostro o Kwiecińskim: W MMA nic nie znaczy, dostaje wpier**l wszędzie!

Mirosław Okniński ostro o Kwiecińskim: W MMA nic nie znaczy, dostaje wpier**l wszędzie!

Mirosław Okniński nigdy nie odpuszcza w takich momentach! Trener wypowiedział się o Alanie Kwiecińskim, który został zaproszony na sparing z Amadeuszem Roślikiem do Akademii Sportów Walki Wilanów.

Kwieciński na konferencji prasowej przed FAME MMA 10 w mocnych słowach wypowiedział się o ”Ferrarim” oraz trenerze Oknińskim. Na te słowa szybko zareagował inny podopieczny Mirosława – Cezary Oleksiejczuk (6-2).

Alan Kwieciński Ty ruro przestań mi trener obrażać, bo Cię szybko wyjaśnię 

Nie ma litości.. 😡Mirek Okniński

Posted by Cezary Oleksiejczuk on Monday, May 10, 2021

Okniński o Kwiecińskim: Nawet nie zapraszam go na sparingi, bo po co?

Mirosław Okniński w rozmowie z portalem MMA-bądź na bieżąco w mocnych słowach wypowiedział się o Alanie Kwiecińskim.

Alan jest za słaby, żeby przychodzić do nas na treningi. W MMA on nic nie znaczy. Idzie do federacji freakowej i przegrywa z zawodnikami freakowymi, gdzie sam jest zawodnikiem niby. Czarek go wyjaśnił, Denis go wyjaśnił. Dużo zawodników się wypowiedziało. Chciałem podziękować Czarkowi, że w jakiś sposób stanął w mojej obronie i powiedział, że nie będzie obrażał trenera. Denis Załęcki też go pocisnął. Uważam, że nawet szkoda uwagi na takiego zawodnika, który nazywa się zawodnikiem zawodowym, a przegrywa na gali freakowej z zawodnikami freakowymi. Ma tam sparingi, to po co ma tu przyjść, żeby wpierdol dostał? On dostaje wpierdol wszędzie, więc nawet nie zapraszam go na sparingi, bo po co?

Zobacz także:

Don Kasjo będzie składał następny protest! ”Ja nie przegrałem, więc nie zniknę z internetu” [WIDEO] Coś to da?

Kasjusz Życiński nie zgadza się z dzisiejszą decyzją! ”Don Kasjo” uważa, że wygrał pojedynek z Normanem Parke. Gwiazda FAME MMA będzie składać następny protest. Co tym razem?

Norman Parke typuje najbliższą walkę Gamrota w UFC: Mateusz jest zbyt sprytny… Tak będzie?

Norman Parke (28-7) został zapytany o trzecią walkę Mateusza Gamrota (18-1) w UFC. ”Stormin” wypowiada się w pochlebnych słowach o swoim byłym odwiecznym rywalu. Parke uważa, że Gamrot zwycięży swoje najbliższe starcie.