MMA PLFAME MMAMirosław Okniński ostro o Jacku Murańskim: Nie chcę mieć z nim nic wspólnego!

Mirosław Okniński ostro o Jacku Murańskim: Nie chcę mieć z nim nic wspólnego!

Mogło być bardzo ciekawie. Był pomysł, aby w studiu doszło do rozmowy Krzysztofa Rozpary, Jacka Murańskiego i Mirosława Oknińskiego. Byłby to materiał promujący chociażby zbliżającą się galę FAME MMA 12, która odbędzie się już dwudziestego listopada. Okniński postanowił odmówić i w mocnych słowach wypowiedzieć się o ”Muranie”.

Jacek Murański ma zadebiutować dwudziestego dziewiątego stycznia. Będzie to walka wieczoru Elite Fighters 2 w Arenie Gliwice. Niewykluczone, że nowym przeciwnikiem Jacka będzie Tomasz Oświeciński. Wstępnie próbowano doprowadzić do wyczekiwanego starcia z Marcinem Najmanem.

Ostatnią ich konfrontacje możecie zobaczyć poniżej:

Okniński: Pomysł ich był taki żeby mnie sprowokować!

Mirosław Okniński reaguje! Trener gwarantuje, że nie zgodzi się na taki program, bo nie chce mieć nic wspólnego z Jackiem Murańskim. Okniński ponadto zdradził, że jego zdaniem ”Muran” miał go prowokować do potencjalnej walki.

Wczoraj zostałem zaproszony do programu w którym ma być Pan Rozpara i Pan Murański i Ja. Po obejrzeniu rozmów Pana Murańskiego z Panem Najmanem wycofuje swój udział z tego programu Nie chcę w ogóle mieć Nic wspólnego z Panem Murarskim jest to nikt w branży MMA I ja nie będę w studiu z taką osobą jak Pan Murański za żadne pieniądze .

Wczoraj zostałem zaproszony do programu w którym ma być Pan Rozpara i Pan Muranski i Ja .Po obejrzeniu rozmów Pana…

Posted by Mirek Okniński on Monday, November 8, 2021

Wiem po co miałem tam iść Marcin Najman nie chce z nim walczyć bo Pan Murański to padalec nikt go nie chce A pcha się wszędzie. Pomysł ich był taki żeby mnie sprowokować i mają walkę Murański vs OKNIŃSKI.Ale nie będzie spotkania tym bardziej walki.

MURANSKI Vs OKNIŃSKI. Nie będzie spotkania. Wiem po co miałem tam iść Marcin Najman nie chce z nim walczyć bo Pan Murański to padalec nikt go nie chce A pcha się wszędzie.Pomysł ich był taki żeby mnie sprowokować i mają walkę Murański vs OKNIŃSKI.Ale nie będzie spotkania tym bardziej walki. Porażka do czego to idzie. Człowiek który nic nie znaczy w MMA najwięcej mówi

MURANSKI Vs OKNIŃSKI Nie będzie spotkania.Wiem po co miałem tam iść Marcin Najman nie chce z nim walczyć bo Pan…

Posted by Mirek Okniński on Tuesday, November 9, 2021

Zobacz także:

To nie koniec! Kacper Miklasz zapowiada następny start, ale nie w MMA! Czekacie?

Kacper Miklasz nie powiedział ostatniego słowa. Młody zawodnik za pomocą mediów społecznościowych zapowiedział następny start. Co ciekawe ”Polish Machine” tym razem nie zawalczy w formule mieszanych sztuk walki.

Mua Boy twierdzi, że… Murański się do niego dobierał! Jest komentarz Jacka! Co wy na to?

Piotr Lisowski i jego następne kontrowersyjne nagranie. ”Mua Boy” tym razem w mediach społecznościowych twierdzi, że Jacek Murański się do niego dobierał…