MMA PLArchiwumDominik ZadoraMirosław Okniński o Zadorze po przegranej z Kwiecińskim: Pełen leszcz!

Mirosław Okniński o Zadorze po przegranej z Kwiecińskim: Pełen leszcz!

Dominik Zadora w piątek na gali FAME Friday Arena 2 odnotował swoją drugą walkę w freak fightach. Doświadczony kick-boxer zaliczył swój debiut w FAME i mieszanych sztukach walki. Zadora dość niespodziewanie w niecałe dwie minuty został poddany z rąk Alana Kwiecińskiego. Teraz o występie Dominika w mocnych słowach wypowiedział się trener Mirosław Okniński.

Zadora

Dominik zmierzył się ze swoim byłym podopiecznym – Alanem Kwiecińskim. Walka rozpoczęła się od kopnięć ze strony Zadory. Wydawało się, że zaraz Dominik mocno ruszy i ”Alanik” będzie miał duże kłopoty. Kwieciński szybko i bez zaskoczenia poszedł w nogi. Pierwsza próba nie była udana – zaś druga okazała się udana. Kwieciński wyniósł do góry przeciwnika i miał go na plecach. Zadora wykorzystał okazję i próbował wstać do stójki, ale wtedy wpakował się w gilotynę. Kwieciński miał dobrze dopiętą technikę, więc Zadora zaraz odklepał.

Okniński komentuje!

Dominik Zadora tuż po walce zapewnił, że w kolejnej walce chciałby zawalczy w formule stójkowej. Jako potencjalnego przeciwnika wskazał doświadczonego zawodnika MMA – Michała ”Wampira” Pasternaka.

Teraz na występ i pomysł Dominika zareagował w mocnym stylu trener Mirosław Okniński.

Teraz walka na Fame MMA. Michał Pasternak vs Ałan. Zadora to leszcz musi zasłużyć na walkę z  Wampirem.  Zadora pełny Leszcz (…) Nie  możemy dawać walki w najlepszej Federacji w Polsce zawodnikowi, który przegrywa w pierwszej rundzie (…) Teraz Alan, a Dzban niech coś najpierw wygra.

Teraz walka na Fame MMA Michał Pasternak vs Ałan Zadora to leszcz musi zasłużyć na walke z Wampirem. Zadora pełny Leszcz.

Posted by Mirek Okniński on Saturday, September 30, 2023
Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis