MMA PLKSWMirosław Okniński o walce Kołecki-Soldić: Jest w stanie wygrać z Soldiciem!

Mirosław Okniński o walce Kołecki-Soldić: Jest w stanie wygrać z Soldiciem!

Mirosław Okniński nie tak dawno w mediach społecznościowych nawoływał do starcia Szymona Kołeckiego (10-1) z Roberto Soldiciem (20-3). Uznany trener uważa, że medalista olimpijski ma duże szanse, aby zaskoczyć w starciu z podwójnym mistrzem KSW.

Okniński

Soldić od samego początku szukał mocnego pojedynczego uderzenia. Khalidov często korzystał z kopnięć, a dodatkowo zdobył obalenie. Mamed w drugiej rundzie zdecydowanie zaryzykował. Podopieczny Pawła Derlacza i Szymona Bońkowskiego wchodził w otwarte wymiany. Jedno z arcy mocnych uderzeń Soldicia i mamy po wszystkim….

Tak to wyglądało:

Okniński: Uważam, że Materla ma gorzej niż Kołecki!

Mirosław Okniński w rozmowie z portalem mymma.pl wypowiedział się o potencjalnej walce Szymona Kołeckiego (10-1) z Roberto Soldiciem (20-3). Trener uważa, że Kołecki ma większe szanse na zwycięstwo niż Michał Materla (31-8). Przypomnijmy, że ”Cipao” po ostatnim zwycięstwie nawoływał do rewanżu.

Sam wymyśliłem to i zadzwoniłem do Szymona. A Szymon powiedział ”Normalnie, biorę i go rozbijam”. Ja w to wierzę, znam Szymona i jest w stanie wygrać z Soldiciem. Nie mówię, że na pewno, ale uważam, że ludzie by to chcieli obejrzeć. To by była walka gościa co jest uważany za niepokonanego z gościem, który jest mistrzem olimpijskim. Uważam, że Materla ma gorzej niż Kołecki, bo jest mniej dynamiczny. Zamula na początku i potrafi dostać mocne bomby. Nie mówię, że go nie pokona, bo uważam, że jest wspaniałym zawodnikiem – legendą MMA. Szanuję go bardzo, ale myślę, że większe szanse ma Kołecki, bo jest bardziej dynamiczny i tą dynamiką mógłby przełamać Soldicia. Wszystko zależy od właścicieli KSW.

Zobacz także:

High League 2: Kwieciński pieniądze z PPV przekaże na schronisko! “Alanik”: Ja dotrzymuję słowa! Widzieliście?

Nieco ponad miesiąc został do gali High League 2, która 5 lutego odbędzie się w Tauron Arenie w Krakowie. Jednym z bohaerów tego eventu będzie Alan Kwieciński, który postara się w klatce rozwiązać swój konflikt z Denisem Załęckim.

Michał Oleksiejczuk będzie sparował w WCA! Jaka będzie reakcja Oknińskiego?

5 marca do startów powróci Michał Oleksiejczuk. Topowy polski półciężki na gali UFC 272 spotka się w klatce z Amerykaninem, Dustinem Jacoby. Jak się okazuje, przygotowania 26-latka mogą odbyć się w dość niespodziewanym miejscu.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis