MMA PLFAME MMAMirosław Okniński o trenerze Maksymalnie: Panie Szyszka, przeproś Boxdela!

Mirosław Okniński o trenerze Maksymalnie: Panie Szyszka, przeproś Boxdela!

Coraz głośnie robi się w temacie odwołanej walki Boxdela z Maksymem “Maksymalnie” Ziółkowskim. Wszystko przez komentarz “Boxdela”, który – widząc formę swojego niedoszłego rywala – żałował, że zrezygnował z walki. Teraz w sprawie wypowiedział się trener Mirosław Okniński.

Okniński to trener, który doskonale czuje klimat gal freakowych, sam trenuje freaków i robi na tych galach show. Znany jest jednak także z tego, że nie gryzie się w język.

Mirosław Okniński o trenerze Maksymalnie: Panie Szyszka, przeproś Boxdela!

Teraz Okniński skomentował słowa trenera Maksymalnie – Przemysława Szyszki, który krytykował Boxdela za słowa o żalu, że zrezygnował z zaplanowanej walki.

Więcej o tej sprawie pisaliśmy TUTAJ -> Trener Maksymalnie ostro o zachowaniu Boxdela: Jak można być tak zakłamanym?!

Co na słowa trenera Szyszki powiedział Mirosław Okniński?

“Mam pytanie kto to jest Szyszka ?Podobno jakiś młody trener który zabłysnąć chce na Fame MMA żadnego doświadczenia trenerskiego żadnych zawodników może coś pomyliłem. Szyszka jest chwilę w MMA I próbuje krytykować włodarzy Fame MMA zeby się wybić krytykować to ja mogę co mam 23 lata doświadczenia trenerskiego A nie jakiś zoltodziob.Panie Szyszka przeproś Michał Boxdel Baron bo za chwilę będziesz trenował nikogo twoja praca jest zależna od ludzi których krytykujesz.”

Mam pytanie kto to jest Szyszka ?Podobno jakiś młody trener który zabłysnąć chce na Fame MMA żadnego doświadczenia…

Posted by Mirek Okniński on Monday, October 4, 2021

Zobacz także:

Boxdel o walce Maksymalnie: Żałuję! Gdybym wiedział, wziąłbym blokadę! Co wy na to?

Walka Maksyma Ziółkowskiego z Filipem Zabielskim finalnie zakończyła się remisem. Nieusatysfakcjonowany wynikiem może być jednak Filip, który miał pod kontrolą dwie pierwsze rundy. Nielegalny faul był głównym faktorem, który zadecydował o wyniku remisowym.

Parke po przegranej z Mańkowskim na FAME MMA 11: Potrzebowałem kogoś kto mi wypłaci parę liści! [WIDEO] Za późno?

Są pierwsze słowa Normana Parke po drugim starciu z Borysem Mańkowskim. ”Stormin” uważa, że zbyt późno podjął ryzyko i wchodził w mocniejsze wymiany z ”Tasmańskim Diabłem”. Parke w następnym pojedynku chciałby zmierzyć się z.. Popkiem Monsterem w formule MMA.

Joanna Jędrzejczyk o FAME MMA: Każdemu, kto wychodzi do oktagonu należy się szacunek

Królowa polskiego kobiecego MMA, czyli była mistrzyni UFC Joanna Jędrzejczyk wypowiedziała się krótko o FAME MMA i całym fenomenie freakowej organizacji.