MMA PLFAME MMAMirosław Okniński o Szymonie Kołeckim w FAME MMA: Jego dzieci bardzo chcą!

Mirosław Okniński o Szymonie Kołeckim w FAME MMA: Jego dzieci bardzo chcą!

Mirosław Okniński wypowiedział się, gdzie Szymon Kołecki (10-1) może toczyć swoje następne pojedynki. Trener nie wyklucza, że będzie to organizacja FAME MMA i nawet wskazał potencjalnych rywali.

Kołecki o zmniejszeniu zarobków za walkę
Foto: polskieradio24.pl

Wcześniej, bo jeszcze parę dni temu prekursor MMA w naszym kraju nawoływał do starcia z popularnym ”Don Kasjo”.

Fame MMA 15 Na Narodowym Don Kasjo vs Kołecki W boksie

Mirosław Okniński: Zrobi to dla dzieci!

Podczas wczorajszego ”FAME Cage” na linii pojawił się trener Mirosław Okniński, który przekonuje, że Szymon Kołecki (10-1) przejdzie do organizacji, która da najlepsze warunki. Trener nie wyklucza w tym kontekście FAME MMA.

Szymon jest gotowy. Zwiąże się z federacją, która zaproponuje mu najlepsze warunki. Kiedyś z nim rozmawiałem i powiedział, że dla FAME nie będzie walczył, ale teraz powiedział, że jego dzieci bardzo chcą żeby zawalczył dla FAME’u i mówi, że teraz zawalczy, jeśli będzie taka możliwość. Zrobi to dla dzieci.

Warto zaznaczyć, że Okniński wskazał potencjalnego przeciwnika Kołeckiego w FAME MMA. Mowa o… Michale Materli (30-8), który aktualnie nie jest związany z żadną organizacją.

Całe nagranie poniżej:

Zobacz także:

Nie będzie walki Najman kontra Murański! Znamy nowego rywala Jacka?

Wygląda na to, że Marcin Najman nie będzie rywalem Jacka Murańskiego w debiucie, który nastąpi dwudziestego dziewiątego stycznia w Arenie Gliwice. Będzie to walka wieczoru drugiej edycji Elite Fighters. Udało nam się ustalić kto w tej sytuacji może być zastępstwem.

The War 3: Michał ”Jaglak” Karmowski kontra Denis ”Bad Boy” Załęcki w walce na gołe pięści?

W najnowszym klipie promującym galę THE WAR 3 wystąpił słynny kulturysta Michał Karmowski. To kolejna po Medusie i Julii Kupiec popularna medialna postać wspierająca projekt Denisa Załęckiego. Czy “Jaglak” zdecyduje się walczyć na gołe pięści? To okaże się już wkrótce. Trzecia edycja THE WAR odbędzie się w piątek 26 listopada. Transmisja tylko w systemie PPV.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis