MMA PLOknińskiMirosław Okniński o porażce Marcina Naruszczki na OKTAGON 26: Wał. Turbo Wał

Mirosław Okniński o porażce Marcina Naruszczki na OKTAGON 26: Wał. Turbo Wał

Trener Mirosław Okniński krótko wypowiedział się o porażce Marcina Naruszczki na gali OKTAGON MMA 26 w Pradze. Polak walczył tam o pas mistrzowski wagi średniej, ale przegrał decyzją sędziów.

Okniński o porażce Marcina Naruszczki

W mediach społecznościowych Mirosław Okniński udostępnił wpis MMA.PL o walce Polaka i opatrzył go stosownym komentarzem.

Mirosław Okniński o porażce Marcina Naruszczki na OKTAGON 26: Wał. Turbo Wał

Jego zdaniem porażka Marcina Naruszczki to błąd sędziów, którzy w organizacji OKTAGON MMA często punktują na korzyść miejscowych zawodników. Wcześniej z problemami z punktacją spotkała się Marta Waliczek, która musiała uznać wyższość Lucie Pudilovej przegrywając właśnie decyzją sędziów:

Marcin Naruszczka wygrał Ale co miejscowi sędziowie widzieli to inaczej.Na Octagonie jeżeli nie wygrasz przed czasem nie wygrasz.Miejscowy sprzedaje PPV więc musi wygrać.Wal.Turbo WałTo nie pierwszy wal z Waliczek było to samo.Waluja generalnie przyjezdnych.”

Marcin Naruszczka wygrał Ale co miejscowi sędziowie widzieli to inaczej.Na Octagonie jeżeli nie wygrasz przed czasem…

Posted by Mirek Okniński on Sunday, July 25, 2021

Zobacz także:

Łukasz Sudolski powalczy o kontrakt z UFC z ukraińskim mistrzem

Jeden z czołowych polskich półciężkich Łukasz Sudolski (8-0) wystąpi w walce wieczoru jednej z serii Dana White’s Contender Series. Rywalem Polaka będzie Igor Poterya (19-2).

Ewelina Woźniak celuje w UFC choć wskazuje co stoi na przeszkodzie

Ewelina Woźniak to niepokonana polska zawodniczka mieszanych sztuk walki, która celuje w UFC. W rozmowie z Patrykiem Prokulskim z TVP Sport przyznała, że angaż u amerykańskiego giganta jest jej nadrzędnym celem, ale wskazała także przeszkodę, która blokuje ten potencjalny transfer.

Wielka duma! Mateusz Gamrot ustanowił rekord w UFC!

Nie brakuje dobrych informacji po drugiej wygranej Mateusza Gamrota (19-1). Nasz reprezentant błyskawicznym zwycięstwem nad Jeremy Stephensem (28-19) ustanowił nowy rekord w największej organizacji na świecie.

UFC on ESPN 27: Sandhagen vs. Dillashaw – rozpiska, transmisja, godziny rozpoczęcia gali

Czeka nas kolejny weekend z galą w UFC Apex w Las Vegas. Tym razem prawdopodobnie wyłoniony zostanie kolejny pretendent do walki o pas w kategorii koguciej.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis