MMA PLFAME MMAMirosław Okniński o Ferrarim po FAME 17: Może zrozumie, że sport to systematyczna praca, a nie balety

Mirosław Okniński o Ferrarim po FAME 17: Może zrozumie, że sport to systematyczna praca, a nie balety

Trener Mirosław Okniński udzielił wywiadu portalowi MMA.PL po gali FAME 17, w którym wypowiedział się o swoim podopiecznym – Ferrarim, który w walce wieczoru krakowskiej gali przegrał z Kamilem Łaszczykiem przez TKO na 8 sekund przed końcem walki.

Mirosław Okniński o Ferrarim

Okniński – co jest zgodne z prawdą – twierdzi, że Ferrari przegrał wygraną walkę, a powodem tej porażki był brak tlenu w trzeciej odsłonie walki z zawodowym pięściarzem.

SPRAWDŹ -> FAME 17: Kamil Łaszczyk rzutem na taśmę znokautował Ferrariego! Na kartach sędziów przegrywał!

Mirosław Okniński o Ferrarim po FAME 17: Może zrozumie, że sport to systematyczna praca, a nie balety

Trener Okniński w rozmowie z Michałem Cichym dla MMA.PL przedstawił swój punkt widzenia na postawę Amadeusza Ferrariego na FAME 17:

“Ogólnie bardzo dobrze, realizował plan, było bardzo dobrze. Do drugiej rundy było dobrze, w drugiej rundzie się podpalił, chciał skończyć, widział te nagłówki już, że “Amadeusz Ferrari nokautuje boksera” i zaczął bić nie oddychając i po prostu spiął się maksymalnie, by skończyć to w drugiej.

No i to był błąd, bo się wystrzelał i w trzeciej już oddychał rękawami i przez to uważam przegrał. Wystarczyło siedzieć i sobie bić na spokojnie, oddychać i w trzeciej rundzie by go obalił, by go zależał i by go sobie bił i walka wygrana. No ale wtedy on by zwariował, by pojechał do Tajlandii, został tam na stałe i by była masakra.

A tak to dostał wpierdol i może zrozumie, że sport to systematyczna praca, a nie balety, balety, balety a na dwa tygodnie przed walką przyjeżdża i mówi: ratuj trener dupę!”

Cała rozmowa portalu MMA.PL z Mirosławem Oknińskim do sprawdzenia poniżej:

Zobacz także:

Czy Paweł Jóźwiak chciał walczyć dalej? Jest nagranie przed trzecią rundą starcia z Boxdelem!

Czy Paweł “Prezes FEN” Jóźwiak chciał walczyć dalej z Boxdelem na minionej gali FAME 17, która w piątek odbyła się w krakowskiej Tauron Arenie? W sieci jest nagranie pokazujące rozmowę sędziego Piotra Jarosza z Pawłem Jóźwiakiem tuż przed rozpoczęciem trzeciej rundy.

Rafał Jackiewicz mocno komentuje tłumaczenia Ferrariego: Seria wymówek garbusa! Widzieliście?

Rafał Jackiewicz zabrał głos w mediach społecznościowych po piątkowym main evencie FAME MMA 17, która odbyła się w Krakowie. Amadeusz Roślik w formule MMA skrzyżował rękawice z Kamilem Łaszczykiem. Doświadczony pięściarz postanowił mocno skomentować tłumaczenia ”Ferrariego”.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis