MMA PLJan BłachowiczMirosław Okniński o Błachowiczu: Jakby Jan nie był nadętą gwiazdą to przyszedłby do nas!

Mirosław Okniński o Błachowiczu: Jakby Jan nie był nadętą gwiazdą to przyszedłby do nas!

Mirosław Okniński nie odpuszcza! Uznany trener wypowiedział się o byłym mistrzu wagi półciężkiej – Janie Błachowiczu (28-9). Okniński podkreśla, że wcześniej spadła duża krytyka na Michała Oleksiejczuka (16-4), który zdaniem fanów nie miał odpowiednich sparingpartnerów.

Okniński

Parę dni temu Okniński nawoływał, aby doszło do walki Jana Błachowicza z ”Lordem”. Trener zapewnia, że Oleksiejczuk ma lepszą psychikę do walki.

Kto jest lepszy kto by wygrał CZY CHCIELIBYŚCIE ZOBACZYĆ POJEDYNEK BŁACHOWICZ VS OLEKSIEJCZUK ? JA MAM SWOJEGO KANDYDATA DO ZWYCIĘSTWA. MICHAL OLEKSIEJCZUK SILNA GLOWA PRESJA I ZWYCIESTWO. Michał Oleksiejczuk ma lepsza PSYCHE od Jana nie boi się nawet wielkich wojowników z Dagestanu przed którymi wszyscy srają ze strachu Michał to Husarz który jest odważny i pewny zwycięstwa.

Kto jest lepszy kto by wygrałCZY CHCIELIBYSCIE ZOBACZYC POJEDYNEK BLACHOWICZ VS OLEKSIEJCZUK ?JA MAM SWOJEGO…

Posted by Mirek Okniński on Monday, November 1, 2021

Okniński: Wtedy może i byłoby zwycięstwo!

Mirosław Okniński uważa, że Jan Błachowicz (28-9) pod jego skrzydłami mógłby być dalej mistrzem UFC w wadze półciężkiej.

Cała prawda lub Tylko prawda. Przed walką trzech najlepszych Polaków w UFC Błachowicza, Tybury, Oleksiejczuk doszło do dużego hejtu Oleksiejczuka i Akademia Sportów Walki Wilanów że Oleksiejczuk nie ma z kim trenować, że Oleksiejczuk ma przyjść do Janka bo się dobrze przygotuje, a w Akademii słabo ze sparingpartnerami. Cała prawda i tylko prawda jest taka że Oleksiejczuk miał cały sztab sparing partnerów; Wójcik Naruszczka, Pasternak Turczynski ,OKNIŃSKI, Kesik Szewczyk Kołecki,Ostrowski, Florianczyk,Wojciechowski,Biernat,Dorosz ,Oleksiejczuk,Rusinski to jeszcze nie wszyscy jeżeli kogoś pominąłem to przepraszam. Wydaje mi się że jakby Jan Błachowicz nie był nadętą gwiazdą to przyszedłby do nas i porobiło zadaniowki wtedy może i byłoby zwycięstwo. A tak lepiej macic w cudzym Teamie żeby Michał odszedł i wspierał Janka. To nie Michał potrzebował pomocy tylko Jan.

Cała prawda lub Tylko prawdaPrzed walka trzech najlepszych Polaków w UFC Blachowicza ,Tybury ,Oleksiejczuk doszło do…

Posted by Mirek Okniński on Friday, November 5, 2021

Zobacz także:

Szymon Kołecki zawalczy w MMA VIP? Najman zamierza złożyć propozycje!

Marcin Najman skomentował odejście Szymona Kołeckiego (10-1) z największej organizacji w naszym kraju. ”El Testosteron” gwarantuje, że medalista olimpijski w tej sytuacji dostanie propozycję również od MMA VIP.

Nie będzie rewanżu Naruszczki! Polak ostro do Czecha: Zgwałciłbym Cię teraz w każdej płaszczyźnie! [WIDEO] Co wy na to?

Marcin Naruszczka (22-11-1) w najbliższym pojedynku miał stanąć przed natychmiastowym rewanżem z Davidem Hosekiem (6-2-1). Wygląda na to, że Czech postanowił się wycofać. Podopieczny Mirosława Oknińskiego jest zdenerwowany całą sytuacją.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis