MMA PLFAME MMAMirosław Okniński o Amadeuszu ”Ferrari” Rośliku: To nie konfident, a bohater!

Mirosław Okniński o Amadeuszu ”Ferrari” Rośliku: To nie konfident, a bohater!

Mirosław Okniński zapewnia, że Amadeusz ”Ferrari” Roślik to nie konfident, a bohater! Uznany trener w mediach społecznościowych broni uczestnika FAME MMA. Przypomnijmy, że Mirosław stanął w narożniku Amadeusza na siódmej edycji w Łodzi.

Był to wyczekiwany rewanż z Adrianem ”Polakiem” Polańskim. Amadeusz nie miał łatwego zadania, a walka nie układała się po jego myśli. Aż do czasu, gdy w drugiej rundzie mocnym uderzeniem posłał przeciwnika na deski. W tym momencie dorzucił jeszcze kopnięcie, którym ciężko znokautował ”Polaka”. Oczywiście akcja była niedozwolona i Adrian Polańskim wygrał przez dyskwalifikację.

Mirosław Okniński: Popieram współpracę z policją przeciw przestępcom!

W ostatnim czasie pojawia się dużo komentarzy odnośnie przeszłości Amadeusza ”Ferrari” Roślika. W tej sprawie zareagował Trener Mirosław Okniński, który zapewnia, że Amadeusz jest bohaterem, a nie frajerem!

Okninski

Amadeusz ”Ferrari” Roślik jest bliski podjęcia ważnej decyzji. Amadeusz chce przeprowadzić się do Warszawy, a do następnych pojedynków w FAME MMA będzie przygotowywał się właśnie u Mirosława Oknińskiego w Akademii Sportów Walki Wilanów.

Dodać trzeba, że ”Ferrari” w tym momencie ma rekord (1-3), a w przeszłości miał szansę walczyć o pas organizacji FAME MMA.

Zobacz także:

Oficjalnie poznaliśmy walkę na FAME MMA 8! Jak typujecie?

Już oficjalnie poznaliśmy co-main event listopadowej gali. Zaskoczeni?

Wrzosek wyjaśnia krytyków FAME MMA! Macie podobne zdanie?

Wrzosek nie może zrozumieć ludzi, którzy tak mocno krytykują projekt FAME MMA. Marcin już wielokrotnie pojawiał się na galach freakowej organizacji