MMA PLFAME MMAMirosław Okniński nawiązuję współpracę z kolejnym freakowym zawodnikiem! Kto będzie w strachu?

Mirosław Okniński nawiązuję współpracę z kolejnym freakowym zawodnikiem! Kto będzie w strachu?

Tak oficjalnie kolejny freakowy zawodnik nawiązał współpracę z Mirosławem Oknińskim. Tym samym Cezary Nykiel swoje najbliższe przygotowania spędzi w Akademii Sportów Walki Wilanów – o czym poinformowano na profilu klubu. Przypomnijmy, że aktualnie u  Oknińskiego trenuje również Amadeusz ”Ferrari” Roślik czy Denis ”Bad Boy” Załęcki.

Okniński

”Czaro” swój debiut w MMA odnotował piętnastego maja na gali FAME MMA 10 w Łodzi. Nykiel musiał uznać wyższość Marcina Dubiela, który w drugiej rundzie zakończył pojedynek przed czasem.

Cezary swoją popularność zdobył za sprawą działalności na TikToku, na którym do tej pory zgromadził 2,1 mln obserwujących. Wielu młodych ludzi zna go przede wszystkim z ”Teamu X”.

Nowy zawodnik freakowy u Mirosława Oknińskiego!

Oficjalnie Cezary Nykiel do najbliższego pojedynku będzie przygotowywał się w Akademii Sportów Walki Wilanów.

@czaronykiel do następnej walki⚔️ przygotowuje się w @akademiasportowwalkiwilanow🤼♂️ pod czujnym okiem trenera @mirek_okninski👑
Dociążają go nasi Mistrzowie Polski @krystian_jakowicz🦍oraz @piotr_lizakowski🐍

Zobacz także:

Nie żyje 39-letni zawodnik MMA! W przeszłości walczył z Janem Błachowiczem i Marcinem Tyburą! Widzieliście?

Mamy bardzo przykrą wiadomość! Zmarł jeden z najbardziej doświadczonych zawodników MMA w Chorwacji. O nagłej śmierci Maro Peraka (26-8-1) poinformował serwis dubrovacki. 

KSW 73: Alistair Overeem pomaga w przygotowaniach Wrzoska! Tomasz Sarara komentuje! Co wy na to?

Arkadiusz Wrzosek aktualnie swoje przygotowania do debiutu w największej organizacji w naszym kraju spędza w Holandii. W przygotowaniach pogromcy Badra Hari pomaga legendarny Alistair Overeem. Już dwudziestego sierpnia na 73 edycji dojdzie do starcia z Tomaszem Sararą.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis