MMA PLFENMirosław Okniński komentuje brak Jurasa i Janisza na FEN 34: Po co stronniczy komentarz!

Mirosław Okniński komentuje brak Jurasa i Janisza na FEN 34: Po co stronniczy komentarz!

Łukasz Jurkowski oraz Andrzej Janisz nie skomentują gali FEN 34. Powodem wycofania się komentatorów z tego wydarzenia jest zbyt duża liczba freakowych pojedynków. Całą sytuację podsumował trener Akademii Sportów Walki Wilanów – Mirosław Okniński.

Okniński Juras

Informacja, która obiegła wczoraj środowisko MMA czyli wycofanie się z gali FEN 34 duetu komentatorskiego Janisz-Juras wzbudziła mnóstwo dyskusji. Andrzej Janisz wspólnie z Łukaszem Jurkowskim, komentowali wydarzenia Fight Exclusive Night od wielu lat, jednak tym razem ich miejsce przy mikrofonie zajmą Dominik Durniat do spółki z TJ-em Marciniakiem.

“Po co stronniczy komentarz?”

Do całej sytuacji – za pośrednictwem swojego Facebooka – wypowiedział się jeden z najpopularniejszych trenerów w Polsce – Mirosław Okniński. Główny szkoleniowiec Akademii Sportów Walki Wilanów wyraził swoją aprobatę odnośnie zmiany.

I bardzo dobrze po co stronniczy komentarz

Posted by Mirek Okninski on Monday, May 24, 2021

I bardzo dobrze, po co stronniczy komentarz.

Gala FEN 34 odbędzie się w piątek – 28 maja, w systemie pay-per-view.

Zobacz także:

Zmiana w rozpisce KSW 61: Michał Kita z nowym rywalem!

Zmiana w rozpisce KSW 61: Michał Kita z nowym rywalem! Jest zmiana w rozpisce gali KSW 61! Były pretendent do mistrzostwa wagi ciężkiej Michał Kita ma nowego rywala! Z pojedynku z “Masakrą” wypadł bowiem Jay Silva.

KSW: Mamed Khalidov wraca do treningów! Kto będzie następnym przeciwnikiem?

Mistrz kategorii średniej federacji KSW – Mamed Khalidov, wrócił do treningów! Kiedy, a co najważniejsze z kim – zmierzy się 40-latek w swojej pierwszej obronie pasa?

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis