MMA PLOknińskiMirosław Okniński jako ekspert w TVP Info! Wspomina rodzinne historie!

Mirosław Okniński jako ekspert w TVP Info! Wspomina rodzinne historie!

Mirosław Okniński ,,ekspertem” w TVP? Tak to prawda słynny trener wystąpił w Telewizji Polskiej, wypowiadając się na temat dezercji jednego z Polskich żołnierzy.

mirosław

TVP cały czas szokuje. Jeszcze nie tak dawno w TVP Info mogliśmy ujrzeć… Marcina Najmana. Tak dokładnie, wypowiadał się wtedy na temat pandemii oraz wyborów w Stanach Zjednoczonych. Do tej pory zagadką pozostaje sposób wyboru “ekspertów” przez Telewizję Polską.

W tej sytuacji było identycznie, lecz zamiast freak fightera wystąpił jeden z najbardziej kontrowersyjnych i rozpoznawalnych trenerów w kraju. Mowa oczywiście jest o Mirosławie Oknińskim. Trener zabrał głos na temat dezercji jednego z żołnierzy 11. mazurskiego pułku artylerii w Węgorzewie.

– Opinia jest taka, że ten człowiek to jest zdrajca, a przede wszystkim kłamca, dlatego, że Wojsko Polskie, policja i straż graniczna mają zalecenia, żeby nie używać broni i żadnej przemocy. Ogólnie służby działają bardzo miękko. Jak dla mnie, to nawet za miękko.

Mirosław Okniński wyszedł również z apelem do młodych ludzi:

Mam takie przesłanie do młodzieży, że zdrada to największa hańba i coś, co nie mieści się w głowie.

W pewnym momencie trener pokazał na antenie zdjęcie swego pradziadka, opowiadając przy tym różne rodzinne historie.

Pod wpisem na Twitterze z tym wywiadem pojawiło się wiele nieprzychylnych komentarzy od użytkowników. Większość ludzi nie rozumie takiego doboru “ekspertów”. Poniżej możecie zobaczyć materiał z trenerem w roli głównej.

Zobacz także:

Tyron Woodley wydał krótkie oświadczenie po druzgocącej porażce z youtuberem Jakiem Paulem

Były mistrz UFC Tyron Woodley wydał krótkie oświadczenie po druzgocącej porażce z amerykańskim youtuberem Jakiem Paulem. “T-Wood’ przegrał z tym zawodnikiem już drugą walkę z rzędu. Nie wiadomo jednak, czy będzie błagał go o kolejną szansę na odkucie się.

Będzie walka polskie zapasy vs amerykańskie zapasy? Gamrot chce walczyć z Gillespie!

Mateusz Gamrot (20-1) ma na celowniku następnego potencjalnego przeciwnika. Gregor Gillespie (14-1), bo o nim mowa – mógłby zostać następnym przeciwnikiem ”Gamera”.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis