MMA PLJan BłachowiczMirosław Okniński głównym trenerem Błachowicza? Twierdzi, że dostał propozycję objęcia ważnej funkcji w WCA!

Mirosław Okniński głównym trenerem Błachowicza? Twierdzi, że dostał propozycję objęcia ważnej funkcji w WCA!

Trzęsienie ziemi na polskim rynku mieszanych sztuk walki albo bajkopisarstwo trenera Mirosława Oknińskiego! Właściciel Akademii Sportów Walki Wilanów rzekomo otrzymał propozycję objęcia funkcji głównego trenera klubu WCA! Oznaczałoby to, że Mirosław Okniński zostałby head coachem… Jana Błachowicza!

Mirosław Okniński głównym trenerem Błachowicza

Były mistrz wagi półciężkiej UFC trenuje bowiem na co dzień pod okiem trenerów Roberta Jocza i Roberta Złotkowskiego w Warszawskim Centrum Atletyki.

Wg ostatnich wpisów trenera Oknińskiego, możliwe, że niedługo o jego formę będzie dbał on sam.

Mirosław Okniński głównym trenerem Błachowicza? Twierdzi, że dostał propozycję objęcia ważnej funkcji w WCA!

Poniżej kilka wpisów dotyczących tej sprawy, a zamieszczonej na Facebooku przez Mirosława Oknińskiego:

Może być zdjęciem przedstawiającym tekst „Mirek Okniński 59 min Dostalem propozycje zeby byc glownym trenerem w WCA”
Zdjęcie

Do tej wiadomości opublikowanej przez trenera Oknińskiego odniósł się także w komentarzach Daniel Omielańczyk. Były zawodnik UFC i czołowy polski “ciężki” wyśmiał wpisy trenera:

Może być zdjęciem przedstawiającym 1 osoba i tekst „Daniel Omielańczuk .... się obudziłeś Lubię to! Odpowiedz 30 min 18 Mirek Okniński Daniel Omielańczuk a co bys odszedl na emeryture tak odchodzisz LubiÄ to! Odpowiedz 25 min Mirek Okniński Daniel Omielańczuk bedziecie musieli wziąść sie do pracy opierdalanie sie skonczylo Lubie to! Odpowiedz 20 min”

Zobacz także:

Kursy Superbet na galę UFC 269: Oliveira vs. Poirier

W najbliższy weekend czeka nas hitowa gala UFC 269 w Las Vegas. To już ostatnia numerowana gala organizacji Dany White’a w tym roku. Nasz partner, firma bukmacherska Superbet przygotował bogatą ofertę kursów na to wydarzenie.

GROMDA 7: Balboa vs. Maximus – rozpiska, transmisja, godziny rozpoczęcia gali

Już w najbliższy piątek odbędzie się gala GROMDA 7. Podczas niej zobaczymy kolejne pojedynki na gołe pięści, zarówno w ramach turnieju jak i tzw. superfightach. Wydarzeniem wieczoru będzie zaś kolejne starcie o 100 tysięcy złotych

Materla nawołuje do Kawulskiego! Marcin Różalski zawalczy na gali KSW w Szczecinie?

Powrót do walk Marcina Różalskiego w organizacji KSW to temat, który wraca jak bumerang. W zeszłym roku „Różal” stoczył pojedynek w zaprzyjaźnionej federacji Genesis, dlatego temat jego kolejnego starcia w klatce Konfrontacji Sztuk Walki trafił na tapet ponownie. 

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis