MMA PLKSWMirosław Okniński chce głośnego rewanżu w KSW: Wtedy Pudzian nie przegrał!

Mirosław Okniński chce głośnego rewanżu w KSW: Wtedy Pudzian nie przegrał!

Jeden z najpopularniejszych trenerów sportów walki w Polsce Mirosław Okniński chce głośnego rewanżu w KSW! Trener Akademii Sportów Walki Wilanów skomplementował ostatni występ Mariusza Pudzianowskiego na KSW 64.

Tam Pudzian wygrał z “wielką niewiadomą” jakim był senegalski Bombardier. Polak znokautował potężnego czarnoskórego potwora w 18 sekund, choć ten szybko wstał, otrzepał się i wyglądał na takiego, który chce walczyć dalej.

Mirosław Okniński chce głośnego rewanżu w KSW: Wtedy Pudzian nie przegrał!

Wygraną tą oglądał trener Mirosław Okniński, który na swoim profilu na Facebooku zaczął nawoływać do głośnego rewanżu Pudzianowskiego z Szymonem Kołeckim.

Obaj zawodnicy zmierzyli się ze sobą już w marcu 2019 roku i wówczas Kołecki wygrał z Pudzianem przez TKO pod koniec pierwszej rundy. Na to TKO złożyła się jednak kontuzja kolana byłego strongmana, a nie akcja kończąca Kołeckiego.

Czy teraz do takiego rewanżu dojdzie?

“Gratulacje dla Pudziana piękne KO teraz na pewno dojdzie do rewanżu Pudzian vs Kołecki
Wtedy Pudzian nie przegrał tylko kontuzja była.
Namówić Koleckiego żeby zgodził się na walkę.
Pudzian zrobił postęp.”

Gratulacje dla Pudziana piękne KO teraz na pewno dojdzie do rewanżu Pudzian vs KołeckiWtedy Pudzian nie przegrał tylko kontuzja była.Namówić Koleckiego żeby zgodził się na walkę.Pudzian zrobił postęp.

Posted by Mirek Okniński on Sunday, October 24, 2021

Zobacz także:

Mariusz Pudzianowski zawalczy o pas KSW? Mistrz pyta fanów o takie starcie!

Zaledwie 18 sekund potrzebował Mariusz Pudzianowski, aby znokautować Bombardiera w co-main evencie KSW 64. Była to dla „Pudziana” czwarta wygrana walka z rzędu. Chwilę po walce zainteresowanie walką z Mariuszem wyraził… Phil De Fries.

Rutkowski po kapitalnym debiucie w KSW: Przez cały okres przygotowań, nie pamiętam, żebyśmy kopali! [WIDEO]

Niełatwe zadanie czekało dzisiaj na Daniela Rutkowskiego w klatce KSW. Debiutujący w nowej organizacji Polak zmierzył się z niebezpiecznym Chorwatem – Filipem Pejiciem. Ciężka walka zakończyła się szczęśliwie, ponieważ „Rutek” znokautował „Nitro” w drugiej rundzie kopnięciem na głowę. 

Pudzian komentuje ekspresowy nokaut na Bombardierze na KSW 64: Pociągnąłem cios naprawdę mocno! [WIDEO]

Senegalskie zapasy poległy w bezpośrednim starciu z legendarną polską siłą. Mariusz Pudzianowski potrzebował 18 sekund aby zakończyć marzenia Bombardiera.