MMA PLarmia fight nightMinutor Energia Armia Fight Night 8: Miller z nowym rywalem

Minutor Energia Armia Fight Night 8: Miller z nowym rywalem

Czeka nas jeszcze jedna zmiana w zestawieniu Minutor Energia Armia Fight Night 8! Wielokrotny Mistrz Wojska Polskiego – Szeregowy Sylwester Miller (7-3-0) zmierzy się z pochodzącym z Gruzji Vano Skakhadze (2-0).

Dobrze znany fanom Armia Fight Night Sylwester Miller – żołnierz 1 Brygady Pancernej w Wesołej swoją ostatnią walkę stoczył podczas Bogdanka Armia Fight Night 7, gdzie w błyskawiczny sposób rozprawił się z Dawidem Pasternakiem przez duszenie.

Pierwotnie w Mysłowicach miał zmierzyć się z Patrykiem Chrobak. Z powodów zdrowotnych Patryk nie będzie mógł zawalczyć. Zastąpi go Vano Shakhadze. Gruzin swoim fanom dał się poznać z efektownych walk. W swojej karierze zawodowej do tej pory nie poniósł porażki a obie walki zakończył przed czasem. Jak Sylwester Miller poradzi sobie z tym wyzwaniem? O tym przekonamy się już 13 marca w Mysłowicach.

O gali Minutor Energia Armia Fight Night 8

Kolejna – ósma edycja gali Armia Fight Night odbędzie się już 13 marca na Górnym Śląsku w Mysłowicach!

W 2017 roku na polskiej scenie MMA pojawił się zupełnie nowy projekt – gala sportów walki z udziałem żołnierzy Wojska Polskiego. Wydarzenie od samego początku zwróciło uwagę całej, sportowej Polski. Siedem poprzednich edycji nie zawiodło oczekiwań wymagających kibiców na naszym krajowym podwórku.

Tym razem kibice również mogą liczyć na wielkie emocje i zestawienia! W klatce MMA zmierzą się reprezentanci wszystkich rodzajów sił zbrojnych Wojska Polskiego.

Gala organizowana przy współpracy federacji Armia Fight Night z 18 Dywizją Zmechanizowaną Wojska Polskiego na czele z gen. dyw. Jarosławem Gromadzińskim.

[informacja prasowa organizatora]