MMA PLArchiwumFAME MMAMinisterstwo Sprawiedliwości zabiera głos po materiale Wardęgi! Ziobro zaapelował do ofiar!

Ministerstwo Sprawiedliwości zabiera głos po materiale Wardęgi! Ziobro zaapelował do ofiar!

Jak widać to nie koniec, a zapewne początek afery, która rozpoczęła się po materiale Sylwestra Wardęgi. Znany twórca w swoim materiale przedstawił dowody obciążające znanych youtuberów. Tym razem głos w całej sprawie zabrało Ministerstwo Sprawiedliwości. Zbigniew Ziobro zaapelował do ofiar.

Wardęga

Wszyscy internauci czekają na zapowiadany materiał Konopskyyego, w którym mamy dowiedzieć się kolejnych szokujących informacji/szczegółów. Trzeba przyznać, że sytuacja jest bardzo poważna. Po materiale Sylwestra wszystko mocno ruszyło i można spodziewać się wysypu kolejnych szokujących informacji.

Wardęga podczas wczorajszego lajva oglądał i komentował na bieżąco materiał opublikowany przez Michała ”Boxdela” Barona. Sylwester stwierdził, że szybko filmik Michała się ”zestarzeje”.

Boxdel do mnie zadzwonił wczoraj, już po tym materiale. Pogadaliśmy chwilę i mu powiedziałem: na koniec dam ci jedną radę, poczekaj na materiał Konopa cierpliwie, nie podejmuj żadnych ruchów. Niestety mam takie wrażenie, że Konop podważy całkowicie ten film, Boxdel na tym jeszcze bardziej straci, ale to już jest jego decyzja (…) K****, to też się źle zestarzeje, mógł naprawdę poczekać na film Konopy i dopiero wtedy odpowiadać

Ministerstwo Sprawiedliwości zabiera głos!

Ministerstwo Sprawiedliwości zabrało głos po materiale Sylwestra Wardęgi. Zbigniew Ziobro zaapelował do ofiar.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis