MMA PLCiekawostkiMini Majk przed walką w High League 2 trenuje z… kilkulatkiem!

Mini Majk przed walką w High League 2 trenuje z… kilkulatkiem!

Mateusz “Mini Majk” Krzyżanowski już niedługo ponownie pokaże się kibicom w walce na zasadach MMA! Jeden z najpopularniejszych niskorosłych w polskim MMA wystąpi na gali High League 2.

Mini Majk

Rywalem Mini Majka będzie inny niskorosły – Maciej “Big Jack” Jarema. Do ich walki dojdzie już 5 lutego na gali High League 2 w Krakowie.

Mini Majk przed walką w High League 2 trenuje z… kilkulatkiem!

W sieci natomiast pojawiły się migawki z treningu Mini Majka do nadchodzącej gali. Co ciekawe, sparuje on z… kilkulatkiem!

Mini Majk to najpopularniejszy niskorosły w Polsce i w Europie udowodnił już, że, pomimo przeciwności losu, jest bardzo waleczny i potrafi się bić. Do lutowego pojedynku przygotowuje się w Krakowie i można być pewnym, że zanotował ogromny progres w sportach walki.

Codzienne życie Krzyżanowskiego śledzą prawie dwa miliony fanów na Instagramie. Jego kanał na YouTubie subskrybuje ponad półtora miliona widzów. Należy do słynnej krakowskiej “Ekipy” Friza. 

Zobacz także:

Gamrot o dopingu: To ciężki temat, każde słowo może być użyte przeciwko Tobie!

Doping w świecie sportów walki to problem, który od wielu lat towarzyszy profesjonalistom, ale również amatorom. Zawodnicy używają dodatkowego wspomagania dla uzyskania lepszych wyników, głównie fizycznych. Czy kiedyś uda się całkowicie zwalczyć tę bolączkę?

Amadeusz mógł być włodarzem Prime Show? Ferrari: Nie wyobrażam sobie, że miałbym zdradzić Golę!

Organizacja Prime Show MMA wpadła z hukiem do świata Freak-Fightów. Nowa federacja poinformowała o swoich planach, które rozpoczną się już 19 lutego podczas pierwszej gali zawodnika na rynku.

Wasilewski krytycznie o powrocie Adamka: Taki schemat, że już się wymiotować chce!

Informacja o powrocie Tomasza Adamka do ringu obiegła już całe środowisko sportów walki.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis